Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Milenka
#668 Chciałabym się poradzić jaki fajny i ciekawy prezent można kupić własnej babci na 70 urodziny? Nie chcę się pakować w jakieś standardowe prezenty pokroju perfum czy książek. Chciałabym bardziej babcię rozśmieszyć lub zaskoczyć.

By Róża
#1356 Może zamów na allegro ręcznik, na którym haftują dedykacje wymyślone przez osobę kupującą np. napis "najlepsza Babcia na świecie".
By Zośka
#1431 Możesz kupić babci tzw. "dzwonek pragnień", dzięki temu będziecie na każde jej zawołanie. Babcia będzie mogła upominać się o swoje :)
By araja78
#1533 Fajnym pomysłem na prezent dla Babci byłby fotoalbum np ze zdjęciami wnuków, prawnuków itp.Na prv mogę polecić Ci firme w której ja zamawiałam taki prezent, byłam zadowalona w 100% zresztą solenizantka tez :) szczerze polecam i pozdrawiam
By Karolek76
#5431 Też uważam że jakieś zdjęcia, album itp są bardzo dobrym pomysłem :) starsze osoby zawsze się z tego cieszą i mogą pooglądac. Ja osobiście w tamtym roku babci zamówiłem zdjęcie na foto-płótnie takie duże formatu A3 i z tego co wiem wisi w jej pokoju teraz :)

W tym roku chcę zamówić poduszkę z haftem i dedykacją (jeszcze nie wiem który tekst):

Dla kobiety, która przeżyła wiele
Dla kobiety, która pomagała całe życie
Dla kobiety z sercem gorącym, jak lawa
Dla mojej kochanej babci <imię>.

Żyj, Babuniu moja miła, sto lat albo dłużej! Bądź szczęśliwa i wesoła! Zdrowie niech Ci służy!

Przyjmij, Kochana Babciu,
z serca płynące życzenia:
dobrego zdrowia, dużo optymizmu
i spełnienia wszystkich marzeń.

Koleżanka poleciła mi tę stronę z poduszkami http://www.poduszki-okazjonalne.pl/ jej mąż kupił jej taką poduszkę na walentynki i jest mega zadowolona. Poduszka ładna, starannie wykonana, można ją prać, haft jest bardzo trwały :)

Ze względu na mój aktualny pobyt zagranicą i brak możliwości przyjazdu do Polski w najbliższym czasie ten pomysł na prezent wydaje mi się najlepszy bo firma wysyła prezenty na wskazany adres :)
By Monika Rogowska
#5623 Taka rada na przyszłość;) Może dla babci fajnym prezentem jest jakiś dobry materac np Space 1000s na którym w końcu się wyśpi? Wydaję mi się, że z takiego prezentu nie tylko babcia by się ucieszyła:)
Ostatnio edytowano N wrz 08, 2013 5:20 pm przez Monika Rogowska, łącznie edytowano 1 raz
By basica
#6054 Dla babć bardzo ważne są zdjęcia wnuków i rodziny. Można kupić jakiś świetny album fotograficzny ze zdjęciami albo zamówić zdjęcia drukowane na płótnie. :) To o wiele lepsze niż rama czy antyrama ze zdjęciami, a babcia chętnie będzie swoje wnuki pokazywała gościom. :)