Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By majki
#998 Babcia ma w najbliższym miesiącu urodziny 80. Sypnijcie jakimiś fajnymi pomysłami na prezenty. Wiadomo, że ludzie starsi nie za bardzo lubią mówić co chcą, a przeważnie nic nie chcą stąd przydałyby się jakieś sprawdzone, murowane propozycje.
By Krycha
#2057 a może jakaś ładna zastawa , albo obrus ręcznie wyszywany babcie lubią takie rzeczy, wyszywane poduszki albo może coś ładnego z porcelany
By balance
#2138 To zależy co babcia lubi, czym się interesuje, jakim jest 'typem babci' etc. ;) Babcie zwykle uważają, że nic nie potrzebują i żeby nic im nie kupowac, ale w rezultacie, jak już się im kupi coś to się cieszą raczej ;). Mi osobiście bardzo podoba się ręcznie rzeźbione drewno, w tym meble, różne skrzynie i inne. Niby faktycznie jak mówi przedmówca można to również zrobić na maszynie ale ma wtedy zupełnie inną wartość i np. jako prezent dla babci kiedyś kupiłam w sklepie Wiano.eu drewnianą ręcznie zdobioną skrzynię, z czego była bardzo zadowolona ;)
By kajka
#7064 Tak jak pisze kolega meble to również fajny pomysł :) ja w tym roku nic nie kupiłam babci bo byliśmy chorzy i nie dojechaliśmy na jej 80-lecie :( ale razem z mężem chcemy kupić jej jakieś gadżety do kuchni bo uwielbia gotować :) widziałam tutaj http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ świetne miarki i pojemniki na ciasteczka - na pewno zrobimy jej dużą pakę i wyślemy :)