Dyskusje o prezentach dla kobiet
By sanqi
#25418 Kup jej zestaw do hybrydy, jak jeszcze nie ma, moja pani szalała, jak otrzymała ode mnie lampę z lakierami w zeszłym roku - ale ona sama miała takie życzenie. Koszt nie jest wielki, jak za taką radość, tu np. jest fajna świąteczna promocja na lakiery hybrydowe. MOżesz też kupić zestaw od razu z lampą, chociaż w tym wypadku opłaca ci sie dopkupć to ustrojstwo osobno, taka lampka nie jest droga i jest to mały gadźet.

By Andrzej24
#25421 Ja swojej kupiłem zegarek, marki Karen Millen. Powiem wam, że nawet do 500zł można znaleźć super elegancki zegarek dla kobiety. W e-zegarek.pl trochę się naszukałem i znalazłem kilka ładnych po czym za radą siostry wybrałem jeden.
By onamiki
#25429 Ja często kupuję prezenty na promocjach bo można znaleźć coś fajnego, co wcześniej by nam do głowy nie przyszło :mrgreen: W tym roku na prezenty poluję na al.to https://lpk.al.to/a/grudniowe-promocje/ bo mają fajne promocje świąteczne a na dodatek codziennie inny przedmiot ma duży rabat świąteczny :D Udało mi się już kupić prezent dla chrześnicy, a teraz poluję na coś dla chłopaka, polecam taki sposób i sklep bo mają duży wybór fajnych rzeczy :mrgreen:
By Los7
#25448 Ja wychodzę z założenia, że prezent powinien mieć przede wszystkim praktyczny charakter i pasować do gustu osoby obdarowanej. Dlatego swojemu mężowi na święta szykuje w tym rok...latarkę do samochodu, taką do założenia na glowę. Często grzebie się przy samochodzie, nawet po ciemku. Taka latarka z pewnością mu się przyda, bo musi dbać o wzrok.
By Alicja25
Andrzej24 napisał(a):Ja swojej kupiłem zegarek, marki Karen Millen. Powiem wam, że nawet do 500zł można znaleźć super elegancki zegarek dla kobiety. W e-zegarek.pl trochę się naszukałem i znalazłem kilka ładnych po czym za radą siostry wybrałem jeden.

Zegarek fajny pomysł, z e-zegarek można coś fajnego zawsze wybrać bo wybór jest ogromy, ja bym się na pewno ucieszyła z zegarka jakiegoś markowego :) :)
By biedroska
#25482 To może szczoteczka do oczyszczania twarzy? Teraz wśrod młodych dziewczyn to bardzo popularny gadżet do oczyszczania twarzy. Ta szczoteczka jest bardzo fajna https://galerialucznik.pl/product-pol-4 ... ujaca.html i jest w sumie niedroga, więc myślę, że będzie super opcją.