Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By meliko
#1009 Hura zbliża się drewniana rocznica ślubu z moją żonką :) Dajcie mi jakieś pomysły co takiego mógłbym jej kupić - coś takiego typowo kobiecego żeby skakała do góry z radości :)

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By kasiaa8
#1295 Jeśli nie chcesz oszczędzać na kochanej żonce to weź ją w jakąś podróż np. Chorwacja, Hiszpania, Rzym - pięknie teraz tam jest, na pewno zapamięta to i będzie szczęśliwa. Chyba, że nie lubi podróżować.
By lucja.a
#1607 Według mnie świetnym prezentem z okazji jubileuszu jest fotoksiążka. Pod warunkiem, że posiadamy jakieś zdjęcia pary:). Ja robiłam taką fotoksiążkę w najlepszefoto. Mają taki fajny program gdzie sam możesz stworzyć taki album (dodawać zdjęcia, powiększać je, zmniejszać, dodawać ramki...itd.). To świetna pamiątka i prezent od serca, który na pewno każdemu się spodoba. Pozdrawiam
By slpstl
#14062 W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele stylowych, eleganckich i wysokiej jakości przedmiotów idealnie nadających się na prezenty na walentynki i rocznice ślubu.
Nasze przedmioty to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych przedmiotów a także niepowtarzalność.
Większość oferowanych przez nas przedmiotów to produkty polskie robione ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i unikatowy.
Przekonaj się sam, odwiedź naszą stronę www.stylovo.com!