Prezent na dzień kobiet

Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca

Prezent na dzień kobiet

Postprzez Grzesiek Wt sie 31, 2010 2:37 pm

Hej.
Zastanawiam się jakie kwiaty można kupić z okazji dnia kobiet. Kto ma jakieś pomysły?
Grzesiek

Prezenty dla kobiet

Postby michal_07

Generalnie najfajniejsze prezenty dla kobiet można znaleźć na TakaPaka.pl
michal_07

Re: Prezent na dzień kobiet

Postprzez Rambo Wt sie 31, 2010 3:28 pm

Ja zawsze ze swoimi kumplami w pracy kupujemy swoim koleżankom małego zółtego tulipana. taki kwiat tak naprawde duzo nie kosztuje a daje duzo frajdy, bo kobiety uwielbiaja otrzymywac kwiaty. napewno nie moze to byc kwiat ktory wyraza jakies glebsze uczucia np czerwona róża, bo ten kto ja dostanie moze sobie za duzo pomyslec, no chyba ze ci sie podoba hehe. ale jesli tylko z okazji dnia kobiet to proponuje żółtego tulipana.

Ewentualnie mozna z origami złozyc takiego malego kwiatka, gdzies widzialem na youtube jak to sie robi :D
Rambo

Postprzez nazawszestefan Śr wrz 01, 2010 9:51 am

Dokładnie, żółte tulipany to klasyk sam w sobie.

Podpisuje się pod tym co napisał Rambo, czerwona róża to przegięcie bo może budzić wiele kontrowersji.

Jeżeli nie tulipany to fajne są jeszcze frezje, orchidee, storczyki :)
nazawszestefan

Postprzez kali Pt lut 18, 2011 2:13 pm

Tulipany są ok, to trzeba przyznać. Ja w tym roku swojej kobiecie postanowiłem podarować coś ciekawszego. Też kwiatek, ale chciałbym, żeby wyhodowała go sama :)

Taką koniczynkę http://www.takapaka.pl/Produkt/26/czter ... _koniczyna
kali

Postprzez Piotr.Lubicz Pn maja 09, 2011 8:04 pm

A ja na dzień kobiet kupuję moim niewiastom coś słodkiego - jakieś czekoladki, chcę im po prostu osłodzić życie :)
Piotr.Lubicz

Postprzez Kasia Pt maja 13, 2011 9:37 pm

Ja zazwyczaj na dzień kobiet dostaję kwiatki. Myślę, że to bardzo miły gest ze strony panów.
Kasia

Postprzez dmowski1 Pn maja 16, 2011 9:47 pm

Tulipany dla kobiety z którą nie masz bliskich relacji...
dmowski1

Postprzez Krycha Pt lut 24, 2012 1:31 pm

jeśli chce się kobiecie sprawić jakiś ciekawy i oryginalny prezent na dzień kobiet to uważam, że dobrym pomysłem byłoby zabrać swoja ukochaną do spa, Sa nwet takie specjalne miejsca gdzie są zabiegi specjalnie dla par jak w Primavera Spa w Jastrzębiej Górze, http://www.primaveraspa.pl/szczegoly-no ... obiet.html, np masaż gorącą czekoladą
Krycha

Postprzez balance Pn lut 27, 2012 1:00 pm

O matko, masaż gorącą czekoladą, chyba bym się tam rozpłynęła na maxa jakby ktoś zrobił mi taki masaż, ja chcę tam jechać!! Widze, że muszę chyba podsunąć mojemu facetowi tą ofertę pod nos, albo zaproponowac taki wyjazd przyjaciółkom :)
balance

Postprzez ulazaw Śr lut 29, 2012 3:53 pm

nawet jeśli trudno jest wymyślić coś bardzo kreatywnego, to mały prezent, przy którym widać, że przygotowując go, człowiek się trochę zaangażował - będzie robił wielkie wrażenie. polecam wygrać fajną gadającą kartkę i nagrać na niej swój głos i swoje życzenia, wtedy nawet kwiaty będą bardzo, bardzo miłe.
http://www.audiogadget.pl/category.php?id_category=22
ulazaw

Następna strona

Powrót do Dzień Kobiet