Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień

By VanFelek
#6825 Ja mam coś dla dużego dziecka ... dla każdego dużego chłopczyka w mężczyźnie.
Dziewczyny, każdy facet oszalałby jak dziecko gdyby dostał prezent voucherowy na wypad na tor wyścigowy i to jeszcze jak sam mógłby zaszaleć za kierownicą.
Faceci myślą za kierownicą o wciśnięciu na maxa,
zaskocz swojego grzecznego Misia
i niech na chwile stanie się niegrzeczny

http://devil-cars.pl/prezent

Obrazek
By Henes
#6914 Dla dzieciaków w wieku 1-6 lat fajnym prezentem mogą się okazać samochodziki marki HenesM7. Rozbudzą dziecka wyobraźnie, pobudzą zamiłowanie do motoryzacji, a co istotne są bezpieczne i istnieje możliwość skorzystania z jazdy testowej w Centrum Mody Klif w Warszawie.
By twojtyp
#9139 Moja 8-latnia siostra w tym roku wymyśliła sobie gadającego chomika pod choinkę :D żeby po niej powtarzał...
niby wcześniej mówiła o tablecie, ale się śmiałam żeby nie przesadzała i dała spokój. Teraz szukam i tabletu i chomika :)
_____________
Jak Znaleźć Najlepsze Gry na Kase
By adria
#9141 Zależy od wieku dziecka, i płci... młodszemu proponowałabym jakąś zabawkę Fisher Price np. Szczeniaczka Uczniaczka a starszemu, klocki, jakiś jeździk, tor albo jakiś zestaw np. "mały lekarz"....


............................................................................................................................................................................................................
Szukasz pomysłu na prezent?
http://trafionyprezent.blogspot.com/
By mandolinka
#9348 A moze lepiej jest pojechać gdzieś rodzinnie na świeta? Ja widziałam ze tutaj http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-spe ... -kolobrzeg mają bardzo fajny rodzinny pakiet. Dzieci miłąby okazje zobaczyć prawdziwego renifera, spotkać się z mikołajem. Miałby tez spotkania z animatorami a w tym czasie my w spokoju się relaksujemy w hotelowym SPA. NIc tylko sie decydowac.