Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień

By lilka91
#13775 Ja jeszcze nie wiem co kupię pod choinkę moim dziewczynom ;) Pewnie jakąś bajkową postać lub klocki. Raczej mi nie przepuszcza jeśli nie dostaną zabawki . Chciałam w zeszłym roku kupić pościel ale odpuściłam bo widziałam ich minę jak dostały piżamki od babci he he :D W sumie nie ma co się dziwić święta są po to by dostawać wymarzone prezenty :)
By ewelina795
#14306 Na gwiazdkę można kupić ładne zabawki, takie jak lalki czy postacie z bajek. Dzieciom się to podoba. Warto też spróbować z pojazdami na sterowanie. Tutaj mają duży wybór http://toysbox.webs.com/ . To jest wizytówka sklepu z całkiem fajnymi zabawkami. Może się przyda :)
By Mardeen
#18502 Jaki budżet? Chyba poszłabym w zainteresowania dziecka w sposób relaxu. Może gra będzie dobra?
na konsoleigry.pl jest duży wybór gier zarówno na gry komputerowe jak i gry n a knsolei jak i gry planszowe. do koloru do wyboru.:)
By Ajlar
#24756 Moze nie prezent, ale jako dodatek do prezentu - wg mnie swietny. A co? A mianowicie list od Sw. Mikolaja! Spojrzcie jak to wyglada: http://www.listymikolaja.pl/ - oczywiscie list jest spersonalizowany. Dostarczany z "Laponii" , stemplowany:) Dziecko bedzie na pewno zachwycone.