Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By miknik
#469 Jak myślicie co w tym roku będzie hitem na gwiazdkę dla dzieci? Coś do komputera, tradycyjne zabawki czy w ogóle dzieciaki mają teraz coś innego w głowach....

By Fred
#488 Ja osobiście jestem zwolennikiem inteligentnych zabawek. Dlaczego? Bo nie zabijają kreatywności Twojego dziecka jak wieczne przesiadywanie przed komputerem czy telewizorem. Np, takie nowe domino express, można tworzyć najróżniejsze konstrukcje i efektywnie je burzyć :)

Albo neocube, też jest fajny!
By agata35
#520 moim zdaniem dobrym prezentem dla dziecka sa klocki np. duplo, bo wlasnie rozwijaja wyobraznie malucha, ucza konstruowac i na pewno predko sie nie znudza (ani nie zniszcza).

oczywiscie zawsze dobrym pomyslem jest tez jakis pluszak, przynnajmniej w przypadku tych mlodszych dzieci. moj 1,5roczny synek dostal od babci misia welnianego (byla to chyba nawet welna wielbladzia) i nie rozstaje sie z nim na krok. Bardzo przytulny i mily w dotyku pluszak :)
By Marta84
#735 Fajne są rzeczy, które przede wszystkim bawią, a przy okazji uczą. Swoim dzieciakom kupiłam m.in. Karaoke dla dzieci Angielski w piosenkach - taki program do śpiewania angielski piosenek. Kwestia tego, że to są piosenki angielskie - takie o alfabecie, dniach tygodnia, które wykorzystuje się przy nauce języka, dlatego wiele z tego pożytku przy okazji. Mam nadzieję, że się ucieszą.
By kawalawa
#737 [quote="Marta84"]Fajne są rzeczy, które przede wszystkim bawią, a przy okazji uczą. Swoim dzieciakom kupiłam m.in. Karaoke dla dzieci Angielski w piosenkach - taki program do śpiewania angielski piosenek. Kwestia tego, że to są piosenki angielskie - takie o alfabecie, dniach tygodnia, które wykorzystuje się przy nauce języka, dlatego wiele z tego pożytku przy okazji. Mam nadzieję, że się ucieszą.

To wspaniały pomysł! Hmmm.... sprawdzę to i może kupię dla kuzynkę :))
By Zielona_Herbata
AnnaOla napisał(a):a może jako dodatek do prezentu pościel z Hannah Montaną czy Disney Cars czy Lego.
Pościel taką można kupić w sklepie internetowym

pościel jest ok, ale moje chłopaki byłyby na mnie złe, gdyby pod choinka znalazły pościel, nawet najbardziej w ich guście...jako dodatek ok, jako sam prezent nie