Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień

By sandra111
#13963 Ja bym chciała rodzicom przed świętami ale w ramach prezentu odnowić salon. Aby na święta było wszystko gotowe. Widziałam świetne fototapetytutaj Wiem że mamie by się spodobały. Muszę budżet rozplanować.
By Mili
#14112 Mimo iż znamy rodziców bardzo dobrze czasem cięzko jest coś im kupić na jaką kolwiek okazję.
Więc może poszukaj czegoś tutaj https://jakiprezent.pl/prezenty/sw-mikolaj-6-12 i dopasuj do zainteresowań swoich rodziców.
Na pewno znajdziesz coś ciekawego co im się spodoba :)
By dama_pik
#14576 Ja postawilabym na cos praktycznego. rok temu kupilam rodzicom cisnieniomierz i byli bardzo zadowoleni z prezentu. znalazlam bardzo dobry na http://diagnosis.pl/ . do dzis dziala bez zadnych problemow. zdecydowalam sie na automatyczny naramienny, bo duzo latwiejszy w obsludze niz ten zwykly, zegarowy ;)
By SoniaK
#18802 Picie soków bardzo dobrze działa na nasz organizm. Dlatego warto zakupić wyciskarkę do soków. Zastanawiam sie nad takim zakupem do naszego domu. Akurat idą świeta wiec była by to idealna okazja na zakupy tego typu.Słyszałem że te wyciskarki https://energiazdrowia.pl/pl/searchquer ... ?url=angel są bardzo dobrze wykonane i świetnie się z nich korzysta. Pewnie na nie się zdecyduje.
By Figorte
#37400 Proponuje stacje pogody, która ma kolorowy wyświetlacz z możliwością zmiany koloru, w zależności od panującej na zewnątrz temperatury. Przydatny w domu produkt, są też modele z ciśnieniem powietrza, pomiarem jakości powietrza itp. Polecam dostępny na stacje-pogody.pl poradnik prezentowy: https://stacje-pogody.pl/artykul_pomysl_na_prezent_swiateczny_pod_choinke_stacja_pogodowa_cz_4,92.html