Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Ajlar
#16241 Tak jak w temacie - co dajecie na komunie? Wg mnie oprocz normalnego prezentu powinno sie dac jakis 'swiety' dodatek, dewocjonalia. Co myslicie np o takim albumie jako pamiatce z komunii? http://dewocjonalia-roza.pl/ Wg mnie pomysl naprawde dobry.

By monaliza13
#16294 Ja proponuję zobaczyć propozycję http://www.asport.pl/szukaj/RabQor0k/c/ ... akcesoria/ Są tu rowery arkus, bardzo ciekawa propozycja. I dla dziewcząt jak i dla chłopców. Wybór bardzo duży, powinniście wybrać bez problemu. Nie polecam kopert, bo to i tak trafia w ręce rodziców.
By Puszek
#17786 A może coś praktycznego np. porządny komplet pościeli w jakiś fajny wzór? Dla dziewczynek np. Barbi - http://hippo-sklep.pl/barbie.html , dla chłopców może Cars, ulubiona drużyna piłkarska czy Star Wars . Wybór jest ogromny, musicie tylko wybadać co dane dziecko lubi :) Do tego jakaś fajna zabawka i macie komplet :)
By linka
#17791 Cześć :) Jak na Komunię, to wydaje mi się, że powinno być to coś religijnego :) Może album? Z pewnością będzie świetną pamiątką, zresztą jako dzieci, sami takie dostawaliśmy. Interesującą ofertę widziałam tutaj: http://www.swietymarek.com/albumy-pamiatki-na-komunie-sw.html - myślę, że wybierzecie coś adekwatnego :)
By rachelka
#19639 Może wykup sesję fotograficzną. Ja tak robiłam dla siostrzenicy u multiarte.com.pl i zdjęcia wyszły naprawdę piękne. Dodatkowo jest to pamiątka, która będzie na całe życie, a wiadomo, że takie profesjonalne zdjęcia wyglądają dużo lepiej.
By RSmax.eu
#28894 Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup prezentu na komunię dla dziecka, może jakiś gadżet elektroniczny lub zdalnie sterowany model samochodu? To zawsze będzie trafnym prezentem.

www.RSmax.eu