Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia

By patricia
#18339 Prezent nie musi być drogi. Ważne, żeby był wręczony prosto od serca i zapadał na długo w pamięci :) Fajnie, jeśli jest to coś kreatywnego i dopasowanego specjalnie dla danej osoby. Ciekawe inspiracje znajdziesz w sieci np. na https://mygiftdna.pl/blog/jaki-prezent-pod-choinke/
Polecam zobaczyć :)
By Czadoman
#18696 Na Mikołajki raczej drobny, natomiast na gwiazdkę - z pompą xD takie jest moje zdanie, tak było od zawsze u mnie w domu. Co do propozycji prezentu polecam bilety na koncerty, to zawsze prezent trafiony, a nastrój po takiej zabawie utrzymuje się jeszcze kilka tygodni jak nie miesięcy. http://www.ticketmaster.pl/ tutaj jest strona, gdzie można śledzić gdzie i kiedy jaki jest koncert.
By dziewczyna0592
#24711 Mikołajki to taki czas kiedy daje się drobne upominki, przynajmniej ja tak uważam :) dlatego w tym roku przygotowałam fotoobraz na podstawie zdjęcia mojego wraz z przyjaciółką i postanowiłam, że będzie to dla niej również pamiątką :) jeżeli Wy również chcecie takie rzeczy zrobić to polecam http://fotoobrazyinfo.pl/
By julianna12
#24797 U nas wygląda to tak, że dzieciaki dostają drobne upominki na Mikołajki, a większy prezent na gwiazdkę i wydaje mi się, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Jak dzieci są małe można na przykład przygotować wiadomość od Mikołaja, szczerze mówiąc do niedawna nie wiedziała, że można zamówić taki list albo wideo przez internet, uważam, że to świetna sprawa. Można sobie zamówić taką usługę na listymikolaja.pl, maluch na pewno ucieszy się z takiego prezentu.
By Zefir_XYZ
#25863 W tym roku mój prywatny Mikołaj zaszalał i dostałam portfel Tousa na Mikołajki. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się aż takiego prezentu, ale jestem zachwycona :) polecam bo naprawdę warto. Jest porządnie wykonany i myślę, że posłuży mi na lata. Jak ktoś nie ma jeszcze prezentów ani pomysłu to polecam zamówić portfel albo torebkę z ich oferty bo są śliczne https://touspolska.pl/akcesoria/portfele . Zamawiając najpóźniej w czwartek na wigilię jeszcze powinno zdążyć.