Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Mili
#17198 To wszystko zależy od możliwości finansowych czasem kupuję coś wypasionego czasem skromniejszego dzieci zawsze doceniają najmniejszy gest :) Wiem, że u nich https://jakiprezent.pl/dla-dzieci są bardzo fajne prezenty dla dzieci. Więc jeżeli szukasz czegoś to warto zam zaglądać :)

By patricia
#18174 Dzieciaki uwielbiają niespodzianki :) Można je niesamowicie zaskoczyć, zamawiając np. spersonalizowane video od Świętego Mikołaja. Słyszeliście o czymś takim? Na listymikolaja dodajemy zdjęcie dziecka, fotkę jego listu do Mikołaja lub inne elementy, a system generuje film, który dostajemy na maila. Dla mnie świetny pomysł!
By ninka
#18279 W prezentach chyba nie oto chodzi, żeby okłamywać swoją pociechę zaaranżowanym filmikiem? Takie "prezenty" zazwyczaj odbijają się potem czkawką. W ogóle nie przemawia do mnie sama idea "jak będziesz grzeczny przez cały rok to dostaniesz prezent", zdecydowanie wolę opcję "jesteś dla mnie ważny i dlatego dostajesz ode mnie prezent, chcę abyś tak samo obdarowywał osoby które są dla ciebie ważne". Jeśli chodzi o sam wybór prezentu, to ten mikołajkowy jest skromniejszy, zazwyczaj słodkości i jakaś drobna przytulanka (lalka, miś) - takie mikołajkowe upominki zamawiam zawsze na http://www.zielonezabawki.pl/kategoria/ ... nki-kocyki.
By ivona
#18394 Ja łączę prezent na mikołajki z tym świątecznym, ponieważ planujemy większy wydatek. Córka wymarzyła sobie rower, ten z doczepianymi wstążkami http://www.rowerzysta.pl/rowery-dzieciece.html . Zimą oczywiście nie będzie miała gdzie na nim jeździć, ale jak tylko śniegi stopnieją to od razu wyjdzie na dwór :)
By natt555
#24579 Ponieważ mikołajki za pasem, odświeżam temat. :) Według mnie ponadczasowym, genialnym prezentem są LEGO i właśnie uświadomiłam sobie, że istnieje wersja dla dziewczynek. :lol: https://www.hulahop.pl/wiadomosc/klocki-lego-friends-jaki-zestaw-dla-dziewczynki-wybrac-ktory-najlepszy/3876/ . Aż ubolewam, że mnie to w dzieciństwie ominęło. :(
By olivia11
#24685 Fajnie, że temat został odświeżony. Co roku wiele osób ma problem co kupić. Ja w tym roku pomyślałam wcześniej i wybadałam o czym moja córka marzy i kupiłam jej już miesiąc temu zestaw do makijażu. Konkretnie ten: https://cobi.pl/kreatywne/stylizacja-paznokci-kosmetyki/crazy-chic-motyl---zestaw-do-makijazu,art,10457.html. Mam nadzieję, że będzie zadowolona :)
By Aleksandra1988
#24694 Na Mikołajki i na Święta polecam bajki personalizowane dla dzieci - mądre i piękne opowieści ze zdjęciami Waszych dzieci. Jestem przekonana, że będą zachwycone - sama zamawiałam już dla córki, chrześniaka i synka koleżanki i każde z nich myśli, że księgarnie są pełne książek o nich :D

Na stronie https://www.booksle.pl/prezent_na_mikol ... odzenie,15 możecie je wcześniej przeczytać żeby przekonać się jaką mają wartość i ładną grafikę. Oprócz druku dostajecie pdf więc możecie rozesłać rodzinie w formie życzeń na święta :)