Dyskusje o prezentach dla dzieci
By aszka
#9279 Co dajecie swoim dzieciom na mikołajki? U nas córcia dostanie wrotki, lalkę i skakankę - bo o to prosiła. :) Do tego wideo od Mikołaja z http://www.listymikolaja.pl jako taki dodatek do prezentu. :) A co dostaną w tym roku wasze dzieci?

By eLwira
#9281 Ja planuję kupić mojej córce kolejny zestaw klocków lego. Kocha je, ma ich mnóstwo, a suszy mi głowę już od długiego czasu o taki komplet:
Obrazek
Źródło: http://nasze-zabawki.pl

Wiem, że spodziewa się go, nie będzie to niespodzianka, ale i tak już widzę szczęście w jej oczach :)
By majko
#9312 Wszystko zalezy od tego w jakim wieku jest dziecko. Ja zawsze biore to pod uwagę bo w każdym wieku rozwijają sie u dziecka inne zdolności i umiejetności-tym się kieruję. Poczytajcie sobie: http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/wychowanie-dziecka/1368-jaki-prezent-wybrac-dla-malego-dziecka.html może wam to trochę pomoże i ułatwi wybór:)
By rachelka
#9315 widziałam gazetkę w polo markecie i zapowiada się ciekawie pod względem prezentów dla dzieciaków ;) chyba będę musiała odwiedzić najbliższy market :)
By farfadelle
#9561 W biedronce i w lidlu są teraz całkiem fajne zabawki (w biedronce widziałam nawet z fisher price). Warto spojrzeć też na zabawki play doh.
By heweea
#9574 To zależy ile lat ma dziecko ale ja mojej dorastającej córci (13 lat) kupiłam w tym roku odlotowy zegarek http://www.protime.pl/product-aar-26252 ... 01012.html . Napewno sie sprawdzi bo wodoszczelny a mała chodzi na basen. No i pewność, że pasek sie nie urwie bo wszystko stanowi jedna całość :)