Dyskusje o prezentach dla dzieci

By Ondraszkiewicz
#23421 Najlepiej coś kupić czym dziecko będzie sie bawić, ale tak żeby to pozytywnie wpłynęło na jego rozwój. Obecnie takich zabawek jest masa :) polecam zajrzeć na sklep http://www.empik.com/zabawki/zestawy-kreatywne/masy-plastyczne tam znajdziecie ich szeroki wybór ;)
By aguś1
#23508 Wszystko zależy od tego jakie chcemy przeznaczyć budżet na taki prezent. Na pewno idealnym rozwiązaniem będzie la millou spiworek . Trzeba tylko sprawdzić czy rodzice sami już w niego nie zainwestowali. Sprawdza się rewelacyjnie we wózku i w łóżeczku.
By Mardeen
#23553 ja polecam sprawdzić sklep misie dwa, jest bardzo duży wybór zabawek, dla maluchów, dla dziewczynek i chłopców. no dla każdej dziecinki się coś znajdzie. dostawa szybciutko przychodzi :)
By monikabert90
#23641 A słyszeliście o tak zwanym whishbear? Jest to miś, który pomaga w usypaniu dziecka...wydaje dźwięk szumu suszarki, co bardzo uspokaja malucha, który dzięki temu lepiej i szybciej zasypia. Takie misie są dostępne na przykład w sklepie internetowym z zabawkami Foka Stara, gdzie możecie je zamawiać on-line :)
By Aneczka21
#23756 Myślę, że dobrym prezentem są ubrania. Jak wiemy, trzeba ich całe mnóstwo, bo dzieci szybko rosną. Do tego dołożyłabym jakiś drobiazg dla dziecka. Dużo zabawek dla maluszków widziałam tutaj: https://achdzieciaki.pl/dla-niemowlat-138# . Różnego rodzaju grzechotki, klocki i książeczki na pewno przypadną do gustu małemu dziecku. ;)
By Aleksandra1988
#23763 Autorka postu już pewnie dawno kupiła prezent (dzieciaczek może już nawet chodzi?), ale widzę, że piszecie swoje pomysły dla kolejnych poszukujących, więc dorzucam swoje dwa grosze i zostawiam Wam link: https://www.booksle.pl/prezent_na_chrzest_dziewczynka,1 :D

Z okazji narodzin dziecka (jest wersja zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca) polecam Wam serdecznie bajki, w których Anioł Stróż poszukuje maluszka, którym mógłby się opiekować. To personalizowana historia, w którą można wkomponować zdjęcia dzieciątka i stworzyć opowiadanie o nim! Z doświadczenia polecam Wam konspirę z ojcem dziecka, żeby porobił trochę zdjątek i Wam podesłał. Gwarantuję, że mamuśka będzie płakać łzami jak grochy (nie pytajcie skąd wiem, ach te hormony :D)

Pozdrawia mama Zuzi
By Aneczka21
#23856 Aleksandra1988 myślę, że nawet jeśli autorka tego wątku już nie skorzysta z naszych porad, to na pewno znajdzie się ktoś, komu nasze posty uratują kilka włosów przez zsiwieniem :lol: