Dyskusje o prezentach dla dzieci
By dorin
#17457 Moja przyjaciółka urodziła niedawno synka. Chciałabym ją odwiedzić, jednak jak wiadomo, chciałabym podarować jej coś w prezencie. Prócz niezbędnych rzeczy wyprawkowych wpadłam na pomysł kupienia jej ramki np. z miejscem na opaskę ze szpitala lub z miejscem na odcisk rączki dziecka. W poradniku http://www.fabrykawafelkow.pl/pomysly-i ... -noworodka znalazłam też inne pomysły, ale te powyższe mi się bardzo podobają. Co o tym sądzicie?

By Joe
#17496 Taka okazja to warto troszeczkę bardziej się wysilić i poszukać na prawdę wyjątkowego prezentu innego niż wszystkie a nawet oryginalnego. Ja zadałem sobie troszkę wysiłku i patrzcie co mi się udało znaleźć http://bralbym.to/przewodnik/prezenty-n ... y-dziecka/ Także przeczytałam sporo opinii na ich temat i wszystkie były pozytywne. A Wy co o tym sądzicie ? Jeśli coś się Wam spodoba to dajcie proszę znać.
By manio
#20998 Takie dzieci bardzo szybko rosną więc ja bym zastanowił sie nad czymś praktycznym co dziecko wykorzysta. Sporo fajnych produktów dla niemowląt ma marka Skip Hop https://www.calydlamamy.pl/5_skip-hop . Maty, zabawki itd. Wszystko dobre jakościowo więc rodzice też będą zadowoleni :)
By Lady_Diana
#21134 Dla takiego malucha polecam zdecydowanie zabawki i gadżety, jakie znajdziesz na stronie http://www.urwis.pl/dla-najmlodszych/karuzele-i-pozytywki i które będą mu dobrze służyć. Są to zabawki i akcesoria dostosowane do potrzeb tak małego dziecka. Na pewno nie będziesz zawiedziona.
By gifts
#21272 Najlepiej spytać rodziców:) ale w ciemno możesz zawsze kupować ubranka, bo te i tak się zawsze kupuję trochę większe:) no i grunt to patrzeć by były naturalne bawełniane. Ale w takich sklepach typu https://escallante.pl/ znajdziesz wszystko od razu.
By Alledinge.com
#21422 Ja również jestem zdania, że zdecydowanie najlepiej zapytać rodziców czego potrzebują z zakresu wyprawki dla dziecka i podążać tym tropem, po narodzinach maluszka trzeba naprawdę wielu akcesoriów, wszystko bez problemu znajdziesz w niższej cenie w sklepach internetowych.