Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By rachelka
#9527 Szukam fajnego prezentu dla znajomej pary, która właśnie przeprowadziła się na nowe mieszkanie. Jak myślice, z czego się ucieszą? Nie chce kwiatków, myślałam bardziej o lampie albo jakimś klimatycznym dodatku...

By Mosif
#9613 Świetnym prezentem dla każdego mężczyzny jest alkohol. Warto postawić na dojrzały, męski alkohol jak np. whisky.
Doskonałą propozycją jest oferta sklepu SingleMalt.pl. Asortyment jest bardzo szeroki, sam alkohol w różnych kategoriach oraz w zestawach. Do tego wysokiej klasy akcesoria powiązane z tą tematyką. Dla ułatwienia szukania łatwo skorzystać z zakładki "prezenty i upominki".
Sklep posiada największy wybór wyselekcjonowanego alkoholu w skali naszego kraju. Jest zatem świetną alternatywą dla znanych wszystkim ofert sklepów stacjonarnych oraz marketów.
By janka90
#9803 Ja bym kupiła jakiś ładny i dobrej jakości koc - kiedyś dostałam taki właśnie na nowe mieszkanie i byłam zadowolona, bo o takim dodatku nigdy nie myślałam, żeby kupić a jest praktyczny i zawsze się przydaje.
By bella
#9898 na nowe mieszkanie kupuje się zawsze kwiatka :) ja radze to trochę unowocześnić i kupić dekoracje z kwiatów stabilizowanych od rosebelle. wygladają naturalnie i trzymają się 2 lata!