Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By pocket
#22688 Ja mam niebawem parapetówkę u przyjaciół i nie można przyjść na taką imprezę bez prezentu na nowe mieszkanie. Zastanawiałam się na zakupem jednej z takich tabliczek: http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabl ... i-na-drzwi z numerem mieszkania i danymi lokatorów. Pomyślałam, że to praktyczny upominek, no i sama jakość produktu jest bardzo dobra. Można też wybrać krój pisma na grawer. Co Wy uważacie?
By Doeo
#22711 Spróbujcie stworzyć własny, krok po kroku fotoalbum na stronie Myselfbook. Co ciekawe kreator tworzenia fotoalbumu działa też offline, wystarczy pobrać program . Kolega na pewno będzie zachwycony fotoobrazem ze zdjęciem paczki przyjaciół. ;)
By olivia11
#23097 Ja się zawsze staram żeby prezent był użyteczny i funkcjonalny. Nie znam Twojego kolegi, ale może kup coś uniwersalnego, co mu się przyda, np filiżanki takie jak tutaj: https://www.galerialimonka.pl/filizanki-do-kawy,382. Polecam ten sklep bo jest sprawdzony - wiele razy tam zamawiałam i zawsze byłam zadowolona :)
By biedroska
#23442 Na parapetówkę najlepiej przynieść coś, co przyda się w nowym mieszkaniu. Myślę, że najlepiej jakieś sprzęty czy akcesoria kuchenne, bo tego nigdy dość. fajne są w sklepie wasserman, sama tam kilka razy zamawialam.