Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By sarax
#31806 Na parapetówę to zdecydowanie coś do domu, ja polecam akcesoria ze strony https://www.dekoori.pl/kategoria/zyrandole mają tam wszystko dosłownie i tańsze i droższe, tapety, poszewki, naklejki, lampy, żyrandole nowoczesne i klasyczne, po prostu wszystko, co można chcieć na prezent.
By pocket
#32284 A może jakiś obraz na ścianę? Zwykle na parapetówki kupuje się coś do dekoracji domu :) Taki obraz może zawisnąć np. w salonie. Jeśli mogę Ci polecić gdzie zamówić, to na stronie https://www.dcngallery.pl/obrazy-144-do ... -no-a.html znajdziesz bogaty wybór dobrej jakości obrazów na płótnie, które są drukowane z np. własnych zdjęć czy banku zdjęć Fotolia. Są też reprodukcje dzieł znanych malarzy. Generalnie cena też bardzo przystępna, szybka wysyłka. Myślę, że akurat taki upominek na parapetówkę bardzo fajnie się sprawdzi :)
By sasza
#33258 W każdym polskim domu zjada się całkiem sporo chleba. Wydaje mi się więc, że przydatnym elementem w kuchni będzie chlebak - oczywiście jeśli jeszcze go nie ma. Rzuć okiem na chlebaki na stronie Bokono: https://bokono.pl/pl/c/Chlebaki/94. Wybór jest duży więc niezależnie od wystroju kuchni, zawsze coś ciekawego dobierzesz.