Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By renulka
#21759 mi i mężowi rodzina na rocznicę ślubu (wprawdzie nie pierwszą;p) sprawiła pobyt w hotelu ze spa. mogliśmy korzystać całego aquaparku, kilku saun i specjalnie przygotowanych zabiegów(kąpiel w mleku była bajeczna),dodatkowo mieliśmy zorganizowaną romantyczną kolację przy świecach, a voucher jest ważny pół roku, więc można go wykorzystać w każdej chwili :) hotel, w którym byliśmy nazywa się klimek i jest w muszynie, naprawdę warto komuś taki prezent podarować

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Elwirka
#24200 Pierwsza rocznica jest chyba jedną z tych najbardziej obchodzonych, później już raczej tylko te "okrągłe" :) My z mężem będziemy właśnie teraz obchodzić 10 i zastanawiam się właśnie co mu kupić. Nie chcę kupować czegoś zwyczajnego i praktycznego, bo takie prezenty robimy na inne okazje, jakies urodziny czy święta. Teraz wpadłam na pomysł, żeby kupić mu prawdziwą gwiazdkę z nieba i nazwać ją moim imieniem. Znalazłam stronę http://www.kingdomofuniverse.com , która się tym zajmuję. Widziałam też, że oprócz gwiazd mają też jakieś inne części wszechświata, np. planety, całe galaktyki, nawet czarna energię! :D Jestem ciekawa jak zareaguje mąż. Już sama nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jego reakcję.
By Dodoma
#24809 Ja na swoja rocznicę ślubu zamówiłam na https://holy-art.pl/ nasze zdjęcia na płótnie. Bardzo polecam, bo ładnie wyszło. Kolory żywe i jakosc bardzo dobra. Zdjęcie zajęło honorowe miejsce z sypialni nad łóżkiem, bo tematyka jego raczej jest dwuznaczna :) ubaw miał Pan, który je wykonywała w studio :)