Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Kamans
#311 Za miesiąc razem z żoną obchodzimy naszą pierwszą wspólną rocznicę ślubu. Bardzo chciałbym ją zaskoczyć czymś naprawdę super wyjątkowym. Chciałbym jej pokazać, że jest dla mnie ważna. Mam już kilka pomysłów, ale chciałbym jeszcze poznać wasze pomysły. Co można by jej podarować i jak zorganizować ten dzień.

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Michał2f
#319 Przygotuj wyjątkową kolację, albo zabierz ją w miejsce do którego chodziliście, kiedy byliście jeszcze parą! Na pewno będzie zaskoczona, no a potem no to już wiesz, może wspólna kąpiel idt. itp...
By byska
#1732 Zawsze możesz zaprosić ją na kolację, na wycieczkę do miejsca, które ma wymiar sentymantalny. Świtnym prezentem, pamiątką na długie lata jest fotokisążka. JA robiłam taką dla rodziców z okazji rocznicy ślubu. ZObacz sobie tą stronkę http://www.najlepszefoto.pl/. Mają bardzo fajne rozwiązania jeśli chodzi o wykonanie takiej fotoksiążki. I praktycznie wszystkie formalności można załatwić nie wychodząc z domu:)
By Raczek
#1881 Uważam, że dla żony bardzo znaczące będzie już samo to, że pamiętałeś. Jeśli chodzi o prezent to radziłbym kupić coś o czym marzy od dawna, coś o czy często wspomina, że chciałaby posiadać i oczywiście romantyczna kolacja i kwiaty obowiązkowo.
By hejlo
#7909 ja zazyczylam sobie od mamy sokoriworke o taki model http://www.electro.pl/Sokowirowka_MOULI ... 44224.html a od taty pewnie kase dostaniemy i moc uścisków :p w ogóle to te rocznice sa fajne bo zawsze ktos ci coś kupi ;d my w tym roku bedziemy miec już 3 rocznice naszego slubu :D
By dama_pik
#14206 A moze ja zabierz na jakas romantyczny wyjazd? moj maz mnie zabral do Rialto na rocznice i od teraz naprawde wszystkim polecam. chociaz na poczatku myslalam, ze warszawa nie moze byc jakos romantyczna a jednak ten weekend mi pokazal, ze moze :)