Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Mardeen
#18463 Super pomysł z zabraniem żony na kolację, myślę, że sie bardzo ucieszy. Jest taka super resteuracja na wilczej, nazywa się Salto. Uwielbiam tam przychodzić, jest cudowny klimat no i jedzenie rewelacja. NIgdzie nie jadłam lepszych owoców morza :)

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By rachelka
#18823 Tak, Salto to naprawdę świetna restauracja na takie okazje jak rocznica ślubu. Na pewno nie będziecie zawiedzeni kuchnią, bo serwują pyszne dania w południowowamerykańskich smakach no i klimat też jest super :)
By AzaliaOnline.pl
#29253 Witam Wszystkich na forum :) Pierwsza rocznica ślubu to wyjątkowa okazja o której ni można zapomnieć, dlatego też obowiązkowym punktem będzie duży bukiet czerwonych róż, zerknij na www.AzaliaOnline.pl gdzie znajdziesz wiele ciekawych kompozycji bukietów kwiatów.
By Miriam
#30451 Na moje szczęście, w przeciwieństwie do innych moich koleżanek, na pierwszą rocznicę ślubu nie otrzymałam papierów rozwodowych :P Niby żart, ale coraz częściej smutna prawda. :(

Ogólnie u nas to wyglądało tak: wybraliśmy się z mężem do restauracji i spędziliśmy we dwójkę ten dzień, znów nasi przyjaciele i rodzina wysłali po prostu życzenia. Każda kolejna rocznica to wyjście do restauracji, ale ostatnim razem zrobiliśmy sobie drobne prezenty. Kupiłam mężowi scyzoryk z tej firmy z białym krzyżykiem w logo, bo jest dosyć aktywnym człowiekiem i pomyślałam, że się mu przyda. Nie zawsze trzeba organizować na ten dzień, jakieś głupkowate sesje zdjęciowe, nie wiadomo jakie wypady, róże i misie. Wydaje mi się, że coś praktycznego - to jest to. Przynajmniej jako kobieta, wolałabym coś praktyczniejszego. Mąż natomiast na rocznicę sprezentował mi kurs tańca dla dwojga :D Co prawda wolałabym dostać jakieś nowe, dobre noże kuchenne marki Opinel na przykład, ale nie ma tego złego - teraz przynajmniej mogę tańczyć w kuchni z ostrzami.
By Kirssteen
#30667 Bardzo poważna rocznica się szykuje. Pierwsza musicie wyjątkowo uczcić :) Do tego polecam jakąś romantyczną wycieczkę, możecie też zamowić sobie specjalną karykaturę rocznicową przez http://malarstwo-rysunek.pl albo może to też być coś bardziej poważnego jak portret.
By Oleola
#30899 Może jakaś wyjatkowa kolacja, a do tego coś wyjątkowego dla wybranki? Na przykład markowa torebka? ;) Ogólnie super przeceny na markowe ubrania np. torebki marki Liu jo (baaardzo mocno polecam tę markę) można dostać na takich dobrych outletach jak ubierzsie Często sama kupuję w tym sklepie i nigdy nie spotkało mnie nic przykrego ze strony tego sklepu.