Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Fred
#443 Poszukuję jakiegoś drobnego, a zarazem sentymentalnego prezentu dla swojej żony z okazji naszej pierwszej rocznicy ślubu. Wszelkie ramki na zdjęcia, kubki odpadają - ma być to ściśle związane z naszym małżeństwem.

Na ten dzień planuję zabrać swoją żonę na kolację i podarować jakiś prezent.

Pomoże ktoś?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By magda86
#8237 obchodzimy z mężem pierwsza rocznicę ślubu. Mąż przytył nieznacznie ostatnio i planuje się odchudzać. Na początku planowałam kupić mu karnet na basen. Niestety jego firma zakupiła pracownikom takie karnety i mąż swój oddał mi, bo nie lubi taplać się w wodzie. Wymyśliłam więc, że może kupię mu jakieś urządzenie do ćwiczeń. Podobno bardzo fajne są orbiteki do ćwiczeń. Znalazłam kilka rodzaji na stronie : http://www.redcoon.pl/c03010300-Orbitreki i gorąco się zastanawiam czy czegoś takiego nie kupić. Mąż mógłby ćwiczyć oglądając telewizję a kiedy by mu się znudziło ja zaczęłabym dbać o swoją linię :)
By demoonka
#8582 Jeśli prezent ma być drobny i sentymentalny, dobrym pomysłem są takie świece ozdobne. Możesz na nich zamówić specjalny napis czy jakąś dedykację właśnie z okazji rocznicy i będzie to świetna pamiątka, ładnie prezentująca się jako ozdoba salonu czy sypialni małżeńskiej. W dodatku są niedrogie, ja za swoje płaciłam kilkanaście złotych ;)