Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Primus
#31264 A może wykupienie jakiejś wycieczki w ciepłe kraje będzie dobrym pomysłem? Do tego na przykład roxy strój kąpielowy? Myślę, że z takiego prezentu cieszyłby się każdy/każda. Ciepłe kraje, palmy, słońce i rocznica. ;)

By wiolasa
#31758 Ja też miałam z tym niemały problem, bo trochę tych rocznic już było i za każdym razem dobrze jest kupić coś wyjątkowego, na szczęście w porę trafiłam na stronę https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-Rocznice ,gdzie można zamówić spersonalizowany prezent. Zerknijcie sobie na ich ofertę, bo jako dodatek do głównego prezentu to naprawdę mają bardzo ciekawe propozycje. Z czystym sumieniem mogę ich polecić - mi strasznie się podobało, a mąż również zadowolony się wydawał ;)
By stejsi
#31927 Skórzany portfel to dobry prezent na rocznicę, urodziny itp. Bo nie jest to też najtańsza rzecz, ale też taka, która warta jest swojej ceny i bez większego przesadyzmu. Widziałam naprawdę ładne dodatki skórzane na stronie http://www.manufakturadragon.pl/. Sama zastanawiam się czy by nie kupić sobie takiego portfela.
By adik356
#31946 Ja bym swojej dziewczynie na pewno kupił coś do kuchni albo do sprzątania. Dlatego, że zawsze bardzo się cieszy z tego typu prezentów, mówi że są praktyczne i dzięki nim, lepiej jej się wypełnia codzienne obowiązki. Przy najbliższej okazji zamierzam skorzystać ze strony: https://www.leifheitsklep.pl/ , gdyż jest tutaj duży wybór w dobrej cenie.
By zatroskanaja
#31949 Jeżeli prezent dla żony to można zerknąć do Sexsownysklep.pl i wybrać ladną erotyczną bieliznę. Dla panów też jest taka bielizna. Można przy okazji zerknąć na gadżty erotyczne dla dwojga. Może coś cię zainteresuje . Pzesyłka jest dyskretna i nikt nie odkryje co zawiera.
By Emis
#32142 A może jakiś romantyczny wyjazd tylko we dwoje? Co o tym sądzicie? Na przykład znaleźć jakis elegancki Hotel Kraków niedaleko centrum, za dnia trochę pozwiedzać a wieczorem spędzić kilka romantycznych chwil tylko we dwoje? Co o tym sądzicie? to chyba dobry pomysł?
By Bella89
#32258 Ja myślę, że rocznica ślubu jest tak wyjątkowym świętem. Że warto byłoby coś dać więc od siebie jak tylko prezent. Może warto byłoby zabrać ukochaną na randkę w wyjątkowe miejsce? Zaskoczyć ją znakomitą kolacją i oryginalnym szampanem? Wszystko co niezbędne do takiej okazji znajdziesz w restauracji Bubbles. Od przyjemne atmosfery, po wyśmienite jedzenie.