Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Fafa
#104 Czy macie jakieś sprawdzone prezenty na rocznicę? Wielu moich znajomych nie obchodzi czegoś takiego, ale ja chciałbym zrobić niespodziankę mojemu skarbowi. Fajna kolacja, fajna oprawa no i jakiś drobiazg. Pytanie jaki?

By ZimnyLech
#140 Kolacja w jakiejś fajnej restauracji, albo może sam coś ugotuj, do tego jakieś kwiaty, dobre wino, a już potem samo się stanie...
By juleks22
#1226 Ja też rzadko rocznicę obchodzę, uważam że nie ma co robić z tego zachodu. Żonę codziennie ma się tak samo kochać i traktować, codziennie dbać o nią, a nie w tym dniu być mega milutkim... Sprawdzone sposoby to biżuteria lub jakaś pamiątka z pierwszego spotkania. Kolacja to raczej podstawa.
By Piotr.Lubicz
#1441 A my zawsze obchodzimy naszą rocznicę. Tego dnia miło jest razem usiąść i powspominać czas kiedy się poznaliśmy... Idziemy na kolację i wtedy wręczmy sobie drobne upominki. W tam tym roku podarowałem jej bransoletkę, która podobała się jej od dawna:)
By KarolN
#1442 Jestem jak najbardziej za obchodzeniem rocznicy! To, że pamiętamy o niej świadczy o tym, że nadal o sobie myślimy i nadal nam zależy na sobie. Co roku daję Moni tyle róż ile już lat jesteśmy razem - w tym roku będzie ich już 11.
By beniek33
#1465 O właśnie, albo tyle róż, ile lat jesteście ze sobą.

Albo romantyczna kolacja, romantyczny spacer, kino, film,
By softhome
#1662 a może zrób romantyczna kolację a na deser czekoladowe fondue ?? :) bardzo smaczne i rozgrzewające ;) polecam stronę www.softhome.pl np.:
Załączniki
fondue-czekoladowe-cilio-d.jpg
fondue-czekoladowe-cilio-d.jpg (33.48 KiB) Przeglądane 2804 razy