Dyskusje o prezentach ślubnych

By sandra111
#12094 Bardzo fajne i oryginalne prezenty można dostać na tej stronie http://art-madam.pl/prezent/ może coś na nową drogę życia do nowego domu by się przydało. Albo coś typowo dla siostry z biżuterii, żeby pamiętała o swoim dniu zakładając ją na różne okazje. Możliwości jest wiele.
By Rekin
#12218 Myślę, że siostra ucieszyła by się z naprawdę eleganckiego serwisu obiadowego. Znalazłam takie http://namoimstole.pl/produkty/porcelana-stolowa/serwisy-obiadowe Według mnie takie prezenty są idealne- ładne, praktyczne i zawsze się przydają :) Jednak serwisy obiadowe są " na lata" .
By monaliza13
#13469 Lubie prezenty praktyczne, dlatego w raz z bratem postanowiliśmy poszukać coś w tym stylu. Na stronie electro.pl znalazłam duży wybór lodówek. A brat na tej samej stronie wybrał zmywarkę do naczyń. Trochę podyskutowaliśmy, ale brat ma rację, lodówkę muszą kupić, a zmywarkę nie koniecznie.Zawsze będzie coś pilniejszego. A jak pojawia się dzieci, to chociaż przy zlewie stać nie będzie musiała. Ten argument mnie przekonał, będzie zmywarka.
By meksi
#14098 Ja bym wycieczki nie kupiła. Jest to za drogi prezent. Może jakiś praktyczny prezent jej kup, na pewno po ślubie będą się urządzać to sprzęt AGD by się młodym przydał. Mogłabyś kupić na przykład mikser stojący albo ekspres do kawy. Na tej stronie poczytaj masz napisane jak wybrać najlepszy ekspres do kawy http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-ekspres-do-kawy-jaki-najlepszy/362/ Jest ich kilka rodzai na rynku, dobrze przed zakupem zorientować się w temacie.
By czarodziejka
#16718 Ja też uważam, że wycieczka to za drogi prezent. Ja ostatnio mam manię kupowania voucherów do przeróżnych miejsc. Dla siostry i szwagra wybrałam lot w tunelu aerodynamicznym. Do tej pory wspominają podróż do Leszna i lot.
By Bejka
#16736 Proponuję zerknąć do http://www.prezentbox.pl/ ich zegary czy fenomenalna i niedroga nawet porcelana Maxwell & Williams, którą sprzedają na sztuki co spore udogodnienie bo nie trzeba kupować z góry narzuconego kompletu, to wspaniałe propozycje na prezent i to przy każdej okazji nie tylko na ślub.
By Jacqueline
#17171 Pary teraz coraz częściej przygotowują listę prezentów jakie chcieliby otrzymać. Najczęściej znajdują się one na ich stronach www, przygotowanych specjalnie na uroczystość ślubu. Moim zdaniem jest to bardzo duże ułatwienie, bo wiadomo, że Goście albo coś kupią albo wręczą kopertę, a taka lista może im sporo ułatwić i sprawić, że młodzi nie dostaną czegoś co kompletnie nie będzie im potrzebne. Ja lubię obdarowywać prezentami, a ostatnio znalazłam świetny sklep z prezentami na każda okazję https://jakiprezent.pl/slub :)