Dyskusje o prezentach ślubnych
By Ponika
#1051 Kochani podpowiedzcie co mogę mojej siostrze kupić na prezent. Poszukuję czegoś ładnego i oryginalnego - jak każdy chyba :) Będę wdzięczna za jakieś ciekawe propozycje. Siostra my być zadowolona z prezentu.

By Poszukiwacz
#1062 Na tę specjalną okazję polecam kosz prezentowy z Produktami Benedyktyńskimi.
Można wybierać spośród wybornych produktów delikatesowych, słodyczy, alkoholi czy też kosmetyków.
Do kosza można zapakować dowolne Produkty, np. dobre wino, wyjątkowe trufle czy inne smakołyki oraz oryginalne kosmetyki.
Taki prezent z pewnością ucieszy bardziej niż kolejny zestaw pościeli, sokowirówka czy żelazko:) A do tego jak może zbliżyć świeżo poślubionych:)
Polecam
By sonia2011
#1198 A ja bym poszła na twoim miejscu w zupełnie inny deseń. Konkretnie wyjazd weekendowy. Możesz np. im zasponsorować weekend w jakimś spa. Jedno z fajniejszych miejsc tego typu to np. Głęboczek na pojezierzu brodnickim. Bardzo fajne tereny i do tego zabiegi z winoterapii. Siostra będzie z pewnością zadowolona.
By Monia
#1369 No tak prezent dla siostry musi być wyjątkowy... Możesz jej kupić coś pożytecznego na nową drogę życia - może jakąś elegancką zastawę?
By Krycha
#1701 no właśnie dla siostry to powinno być coś super albo coś do domu, albo jakiś weekend romantyczny im fundniesz albo jakiś spersonalizowany tylko dla siostry czym zawsze marzyła