Dyskusje o prezentach ślubnych
By Menko
#342 Mój tata wychodzi ponownie za mąż. Ma 55 lat. Macie jakieś pomysły co mógłbym mu kupić na ślub? Jemu lub jego przyszłej żonie razem.

By Zenek
#345 Witaj na forum Menko!

Jak żyjesz dobrze ze swoim ojcem, masz prawidłowe relacje to myślę, że sam powinieneś najlepiej wiedzieć czym Twój tata się interesuje, jakie ma hobby itp. Wydaje mi się, że tutaj najlepszym prezentem jaki możesz mi podarować to to, że po prostu będziesz, ale jaki drobny upominek nigdy nie zaszkodzi. Może jakiś fajny stojak na wino?
By muminka
#12852 To chyba jedyny przypadek, gdy koperta nie jest najlepszym pomysłem. Kwiaty plus elegancki alkohol. Powinny wystarczyć. No chyba żeby dołożyć kilka niebieskich tabletek - ostatecznie to już 55-latek. :D
By lilka91
#13718 Hmmm... Może zafunduj mu podróż poślubną? Mi na taki prezent dla taty nie byłoby szkoda kasy ;) Zobacz sobie ceny biletów lotniczych na http://www.lataj.pl i później obczaj hotele. Na pewno para młoda ucieszy się z darmowych wakacji. Każdy lubi podróże szczególnie do ciepłych krajów. Moi rodzice byli niedawno w Wenecji i do dzisiaj się nią zachwycają.
By Maciej1991
#28228 Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego to mogę szczerze polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę coś genialnego do tego ekspresowa dostawa-zazwyczaj paczka przyjeżdza na następny dzień ;)