Dyskusje o prezentach na wieczór kawalerski
By Pysio
#430 Mój najlepszy kumpel, z którym znam się już naprawdę długi czas żeni się. Jeśli chodzi o niego jest to troche zamkniety facet, z lekkimi kompleksami ale zarowno bardzo inteligentny. Chce zeby ten wieczor kawalerski byl naprawde niezapomniany a zarazem zeby mu sie podobal. Nie bardzo wiem jak to ma wygladac.. Moj kumpel nie byl typem imprezowicza na studiach, raczej wolał ksiazki i komputer. Jakbyscie zorganizowali taki wieczór?
Alkohol, paninenki, czy moze cos spokojniejszego? :)

By roszin
#8432 Na wieczór panieński zafundowaliśmy koleżance super wieczór w klubie. Każda z nas kupiła jej coś śmiesznego. Koszulka z napisem, śmieszny gadżet, a ja wylosowałam zabawke z sexshopu. No to kupiłam jej kostium króliczka z http://www.lovegadzet.pl Kumplowi możecie też coś takiego zafundować. :D
By autoprezent
#15560 W naszych eventach często uczestniczą faceci organizujący wieczór kawalerski. Przejażdżka Ferrari dla przyszłego Pana Młodego to wstęp lub zakończenie takiego wieczoru :-) Zobacz naszą ofertę na autoprezent.pl!
By sandra111
#15730 Podchodząc dowcipnie do tematu to kup mu magnez lek który postawi kumpla na nogi i doda energii do życia. Ja wcale nie żartuje, magnez naprawdę dodaje energii , a ponadto dobrze robi na kości. Zdrowe kości to podstawa, a chęć do życia i energia sprawią że wieczór kawalerski będzie udany.
By nboss
#16413 Można taki wieczór kawalerski zacząć na torze Ułęż czy Na Bednarach. Warszawa czy Poznań wtedy wasze. Ogólnie chodzi mi o firmę motoprezent i sportowe auta. Możesz się z Nimi skontaktować poprzez maila biuro@motoprezent.pl
lub ich nr telefonu, który jest równiez podany na stronie.
By calora
#16447 Jazda samochodem po sportowym torze rzeczywiście jest ciekawym pomysłem na prezent. Weźcie jednak pod uwagę to,że nie jest to takie tanie i nie każdy może sobie na to pozwolić. Nawet jak się kilka osób na to składa to koszt wychodzi mniej więcej po 200 zł na osobę....

Jeśli szukacie czegoś tańszego to na stronie jest katalog śmiesznych gadżetów na wieczór kawalerski;
http://www.goodies.pl/362-prezenty-na-w ... kawalerski

Proponowałabym coś co się przyda. Na przykład taki portfelowy ninja:
Obrazek
By nboss
#16625 [quote="calora"]Jazda samochodem po sportowym torze rzeczywiście jest ciekawym pomysłem na prezent. Weźcie jednak pod uwagę to,że nie jest to takie tanie i nie każdy może sobie na to pozwolić. Nawet jak się kilka osób na to składa to koszt wychodzi mniej więcej po 200 zł na osobę....

Kolega pytał o prezent nie banalny, unikatowy a motoprezent takim jest. Zapoznaj się z cenami na ich stronie a zobaczysz że jak się składają to wcale drogo nie wychodzi. Myślę, że portfel to na urodziny można dostać ale nie na ostatni dzień wolności kawalerskiej :)