Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By malgosia
#9 Cześć.

Od razu zaznaczam, że jestem tu nowa. :)

Poszukuję prezentu dla koleżanki, z którą znam się od liceum ( teraz jesteśmy razem na studiach ) na wieczór panieński. Mam na wymyślenie prezentu jeszcze 3 tygodnie tak więc jest całkiem sporo czasu, ale zastanawiam się jaki prezent byłby najtrafniejszy. Nie jest to moja jakaś dobra przyjaciółka tylko koleżanka. Jeśli chodzi o prezent też nie chciałabym przesadzać, szukam czegoś w miarę niedrogiego a zarazem fajnego i oryginalnego.

Jakieś pomysły?

By Fafa
#21 Tak - daj jakiś śmieszny prezent. Widziałem takie piloty do sterowania mężczyzną które po wciśnięciu guzika mówią co dana osoba ma zrobić. Moim zdaniem super sprawa.
By ukash
#58 Hehe, wieczór Panieński - miejsce, do którego faceci nie mają wstępu. Jeżeli nie masz zamiaru zapłacić za 2 rozbierających się "goryli" to tak jak kolega (koleżanka?) napisał wyżej. kup coś zabawnego - myślę, że ten pilot by się sprawdził a może coś dla niej i dla niego zarazem? Są gdzieś staniki, stringi i podwiązki zrobione z pudrowych cukierków. Myślę, że spodoba się nie tylko jej, ale także jemu.
By ona18
#193 Na wieczór panieński zawsze sprawdzają się prezenty w ujęciu erotycznym.

Kup jej może jakiś wibrator, ale zapakuj go tak, aby wyglądało to na coś całkowicie innego i co więcej zrób 5 paczek. Jedna w drugiej, aż wreszcie rozpakuje właściwy prezent - na pewno nie pójdzie w odstawkę. :oops: