Dyskusje o prezentach na wieczór panieński

By Karinka
#13743 A nie myślał ktoś nad fotobudka? Wynajęcie nie jest aż takie drogie, a można się naprawdę dobrze bawić. Polecam np. takie coś: http://crazybox.com.pl/oferta/ Ostatnio sama wypożyczałam i fajnie żeśmy sie bawili. Naprawdę było super. Wszyscy uczestnicy imprezy byli mega zadowoleni, a jak oglądaliśmy zdjęcia to płakaliśmy ze śmiechu....
By bella
#13747 Akurat przerabiałam ostatnio wieczór panieński koleżanki i kupiłyśmy jej z koleżankami super bieliznę, prezerwatywy we wszystkich możliwych smakach od pomarańczy przez czekoladę po gumę balonową i jeszcze takie gadżety do sypialni, żele, wibrator;) wszystko w jednym sklepie- Sensile. eu prezent był super trafiony :D
By monika.l
#13752 Ja to bym w ogóle zaszalała i zorganizowała babski wypad do spa! Przyda się cos takiego zwłaszcza przed ślubem :) :) Moja siostra własnie organizowała swojej przyjaciółce wieczór panieński i pojechaly nad morze do Ustki, wynajęły sobie noc w Grand Lubiczu i relaksowały się i świętowaly jednoczesnie :D
By dama_pik
#13810 Wydaje mi się, że dobrymi prezentami na tą okazję są gadżety erotyczne, jakaś bielizna, albo zabawki :D :D z bielizny wiadomo, że później będzie mogła korzystać z mężem :) ja korzystałam kiedyś ze sklepu internetoweggo nowedoznania.com.pl, mają bardzo fajną ofertę .
By rachelka
#15222 mi sie z wieczorem panienskim kojarza dwie rzeczy dobra zabawa i spa :D wedlug mnie to jest najlepsze co mozna zrobic. Swietne spa dla kobiet jest w hotelu Talaria w Trojanowie, maja bardzo duzo zabiegow, na pewno sie tam zrelaksujecie i bedziecie dobrze bawic :)
By sandra111
#15750 Ja wieczór panieński robiłam w domu. I było bardzo przyjemnie. Wszędzie się można dobrze bawić jak towarzystwo jest zgrane. Zrobiłam tylko jeden błąd, było za dużo wina. A wiadomo że jest ciężkostrawne. Na drugi dzień czułam żołądek ból był niemały. Mam ratowała mnie jakimiś ziółkami.