Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By mysza
#2808 Będę znowu matką chrzestną kiedyś nie było ani srebrnych łyżeczek ani bucików z grawerem. Czy to się daje na prezent? Widziałam sklepy internetowe- cena moim zdaniem adekwatna, tylko powiedzcie czy wypada?

By wika
#4295 bardzo fajny i praktyczny prezent! zazwyczaj jak się kupi coś ze złota to to potem leży... ja uważam że taki prezent powinien się przydać, może to być właśnie fajna pościel albo jakiś bujaczek itp. i np pamiatka chrztu obrazek aniołka albo coś w tym stylu
By Zielona_Herbata
#4299 pod tym linkiem otwiera mis ię ogólna strona, dlatego niestty nie mogę tego torciku z pieluszek zobaczyć;( ale sam pomysł mi się podoba...heheheh szczerze mówiąc ja bym była zadowolona jakby moja córa na chrzest dostałą roczny zapas pieluch hahahah to dopiero praktyczne;)
By ArtystycznePrezenty
#4408 Według mnie fajnym pomysłem na prezent na chrzest jest piękny album na zdjęcia, który na przodzie ma miejsce na grawer, bo ma jakby metalową płytkę, ale bardzo ładnie do wygląda. Jeszcze jak się doda jakiś fajny napis to już w ogóle super. Można znaleźć je w internecie i na tej stronce można od razu zamówić grawer. Według mnie pomyśl doskonały.
By Prezentujeprezenty
#5735 Jeśli chcesz zobaczyć przekrój współczesnych prezentów na chrzciny to zapraszam do przeczytania prezentowego raportu z chrzcin mojej córeczki - opisałam w nim wszystkie prezenty jakie dostała http://www.prezentujeprezenty.pl/2013/07/prezentuje-prezentowy-raport-z-chrztu.html
By Listek
#5975 Najczęściej kupuje się łańcuszek, ale to jest moim zdaniem zbędny prezent :) Myślę, że najlepiej wybrać coś, co będzie praktyczne i się przyda. Na przykład nosidełko, fotel dziecięcy do samochodu, czy nianie elektroniczne. Wiadomo, że dziecko to obowiązek i dużo pracy, dlatego warto podarować coś, co odciąży trochę rodziców :)
By lordd
#6340 Zgadzam się z przedmówcą. Najlepszy prezent na chrzciny to taki, który przyda się w przyszłości. Po co łańcuszki, krzyże itd skoro resztę swojego życia przeleżą w pudełkach. Ciuszki, akcesoria, książeczki do czytania, zabawki, które rozwijają.
By Misiek44
#7211 a moim zdaniem najlepszy prezent to taki który w ogóle można wykorzystać. Moja żona bardzo cieszyła się gdy dostaliśmy dla małej śpiworek do spania.Nie miała w ogóle pojecia że coś takiego jest, narzekała że mała ciągle się wykopuje w nocy a tak mieliśmy później spokój. Teraz chcemy kupić taki na prezent mojej siostrze, przeglądaliśmy na razie te http://bebelini.pl/spiworek-zimowy-swee ... -p-63.html ale jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji.