Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca
By Telena
#699 Czy są jakieś sytuacje w których kobiety w dzień kobiet wręczają prezenty? Czy też tylko mężczyźni w tym dniu wręczają prezenty?

By Mikama
#963 Ha ha ja w sumie nigdy nie dawałam prezentu, ale kiedyś co mnie bardzo zdziwiło dostałam taki prezent od koleżanki z pracy, ot taki drobny upominek - nic zobowiązującego. Dlaczego mi dała? Nie wiem bo nie spytałam tylko podziękowałam :) Inne koleżanki też dostały od niej prezenty. Może to feministka, albo po prostu nas lubi i już :)
By Krycha
#3757 uważam, że to jest taki dzień , że to raczej mężczyźni dają prezenty kobiet, bo jakoś tak się już utarło, że to kobieta jest obdarowywana w ten dzień. Fajnym pomysłem na prezent byłby np byłby wyjazd do spa. Wiele ośrodków przygotowało cieką ofertę na ten dzień http://www.primaveraspa.pl/szczegoly-no ... obiet.html, ja osobiście, chciałabym dostać coś takiego
By balance
#3775 O rany jak ja bym chciała dostać od faceta taki prezent w postaci wyjazdu do spa! Niezłą ma ofertę faktycznie ta Primavera, a masaż czekoladą mmmm myślę, żebym się rozpłynęła jakby mnie masowali tam :D
By ravioli09
#17481 ja w tym roku postanowiłam zrobić taki prezent mamie na dzień kobiet ze względu na to, że jestem jedynaczką a tata większość czasu pracuje za granicą :) Wykupiłam jej turnus w hotelu Abidar ze spa w Ciechocinku. Z racji, że mam prawko kazałam jej się spakować nic więcej nie mówiąc i ją tam zabrałam na weekend. Świetne miejsce na odpoczynek dla seniorów. Bardzo kameralny klimat, spokojna okolica a cenowo wychodzi całkiem znośnie jak za tyle atrakcji.
By Legion
#17650 No co jak co ale wydaje mi się ze sprezentowanie czegos drugiej kobiecie nie powinno wam spędzac snu z powiek, przeciez to proste. Większosc z pań ucieszy się z ładnego kosmetyku takiego jak np: http://www.ezebra.pl/product-pol-50081- ... n-8ml.html albo dobrej ksiązki i butelki różowego wina. Wydaje mi się ze to takie klasyczne prezenty z których każdy będze zadowolony, ale oczywiście jezeli znamy osobe obdarowaną blizej możemy spróbować dać jej coś bardziej spersonalizowanego.