Dyskusje o prezentach ślubnych
By Arturo
#143 Witam wszystkich,

Mam dość istotne pytanie. Idę do swoich znajomych na ślub, ale nie zaprosili mnie na wesele. Nie są to jacyś moi bliscy znajomi. Czy powinienem kupować im jakiś prezent, czy też prezentem będzie to, że po prostu przyjdę na ślub? Jeśli powinienem jednak coś kupić to do jakiej kwoty? :D

By ona18
#173 Przede wszystkim... Zastanów się czego potrzebują. Może to pralka? Lodówka? A może mikrofalówka? Taki prezent nie stanie w koncie piwnicy. Kub coś użytecznego, a wtedy zaproszą Cię na pewno na swoją rocznicę ślubu oraz inne okazje :)

Pamiętaj - ten czas jest wyjątkowy dla każdego, dlatego wydaje tyle ile możesz. Znam człowieka, który podarował parze (nie rodzinie) mieszkanie w centrum Warszawy. Co prawda sprzedali je, ale są zadowoleni :mrgreen:
By K_Pomianowska
#1605 Zgadam się z przedmówcą, my z narzeczonym na ślubie koleżanki wręczyliśmy młodym kosz delikatesowy, bardzo ładnie przybrany. Kupiliśmy go w sklepie Smacza Jama na Mokotowie ale z tego co wiem można taki koszyk też wysłać w dowolne miejsce kureirem. Moim zdaniem sprzęt agd to ryzykowny zakup i do tego nieadekwatny, gdy jesteśmy gościem tylko na ślubie.

Wklejam adres strony, może komuś będzie przydatny:
http://www.smaczajama.pl/sklep
By marlenabotko
#1721 Polecam portret malowany pastelami albo rysowany. Na allegro można kupić na prawde tanie a piękne portrety. Za 70zł można kupić portret a3 namalowany pastelami albo np. za 50zł narysowany ołówkiem. Zobacz http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=14640598
Obrazek
Obrazek
By lilka91
#7168 Ja myślę że warto zapytać młodych co by chcieli dostać. My tak ostatnio zrobiliśmy i na majowy ślub znajomych kupimy im dywan z http://nexterio.pl/0,14631,Dywany-i-wycieraczki.html Jeszcze nie wybrałam modelu ale bardzo podoba mi się shaggy. My też przed ślubem mówiliśmy gościom co chcemy dostać by nie było wpadek:)
By basiam
#9749 No myślę, że warto i kupić choćby kwiaty i dobre wino, jak już nie chcesz nic innego. Znajomi to znajomi i czy Cię zaprosili czy nie warto o nich pamiętać w tym ważnym dla nich dniu. A gdzie mają wesele? Ja teraz aktualnie czytam o salach weselnych pod Warszawąi takiej też szukam. Możecie coś polecić w okolicy?