Dyskusje o prezentach na urodziny
By zakupocholiczka
#6555 Hej czy macie pomysły na jakieś prezenty uniwersalne, pasujące na wiele okazji???

Ja ostatnio trafiłam na stronę http://www.lookmap.pl i uważam że to jest właśnie ten uniwersalny prezent na każda okazję :D
Koszt karty to 45zł, a oferuje pakiet zniżek do różnych miejsc, lokali, klubów z których można korzystać przez cały rok i jak właśnie przed chwilą przeczytałam z jednej karty mogą korzystać dwie osoby a mianowicie właściciel i osoba towarzysząca.
Z tego co się zorientowałam to jest to obecnie jedna z najpopularniejszych kart tego typu - obejmuje zniżki nawet do 50% i to w ponad 60 różnych miejscach wydaje mi się że każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie.

A wy co o tym myślicie?

Czy znacie inne takie uniwersalne prezenty?

By PerfumeriaHania.pl
#8975 Takim prezentem który zawsze będzie uniwersalny oraz który będzie pasował zarówno na urodziny jak i walentynki czy rocznicę,to perfumy. Akurat u nas znajdziesz szeroki wybór,a w razie pytań zawsze służymy swoją radą na forum:)

www.PerfumeriaHania.pl
By bella
#9059 zaglądaj na ponosie.pl mają co chwile jakieś fajne rabaty na różne produkty od ubrań i kosmetyków po jakieś gadżety:)
By SoniaK
#9910 A ja jestem teraz na etapie poszukiwań czegoś na Walentynki. Wiadomo , że to niedługo i jak już chce sie kupić coś fajnego to warto wcześniej poszukać. Takie walentynkowe upominki , pewnie pojawią sie za około 2 tygodnie , zaraz po dniu babci i dziadka ale ja właśnie chciałabym bardziej znaleźć coś uniwersalnego pasującego nie tylko na walentynki