Dyskusje o prezentach dla taty
By Doee
#19428 Uważacie, że wypada dać teżciowi w prezencie na urodziny T-shirt?Nie mam już pomysłów na kupowanie prezentów a nie wypada póść z pustymi rękami. Normalnie kupilibyśmy jakiś dobry alkohol ale niestety nie chcę wywołać awantury- teściowa nie lubi jak się przynosi do domu alkohol:) A ciągle słyszę, że teść nie ma się w co ubrać więc może to będzie dobry pomysł?

By rachelka
#19973 Koszulka od zięcia? No nie wiem czy to dobry pomysł.. Mój tata jak miał ostatnio urodziny to po prostu złożyłam się z mężem i kupiliśmy mu https://domczasu.pl/zegarki-casio-sport ... b-5bv.html Tata zawsze o tym marzył a zrobiliśmy to w taki sposób, iż wyszło, że wszystko zaplanował mąż a ja tylko dołożyłam cegiełkę :)
By ravioli09
#20757 Dla teścia to bym nie kombinował bo może się nie spodobać a wtedy to wiadomo jaka klapa. Najlepiej tradycyjnie czyli alkohol+ jakieś słodycze. Teraz bardzo modne są takie kosze okolicznościowe w stylu http://slodkiupominek.pl/k/17/kosze-ora ... -alkoholem Moim zdaniem coś takiego strzał w dyszkę :)
By zatroskanaja
#21024 Mój mąż chce kupić mojemu tacie hantle. Może i racja, że latka lecą i warto o siebie zadbać. Znalazłam dla nich stronę http://www.marbo-sport.pl/Cwiczenia-han ... l-156.html Tu podstawowe wiadomości o hantlach. A też cala instrukcja poprawnego wykonywania ćwiczeń. Mąż twierdzi, że będzie tata zadowolony, a on będzie z nim ćwiczyć.
By Mr.Gadzet
#21106 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent urodzinowy dla teścia. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!
By mane
#21538 Generalnie to myslę, że należy dać takiej osobie coś praktycznego, inaczej preznety sie
marnują, a jesli ona jest kierowcą, to może kup jej cos z
tego,http://www.total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html
, fajny sklep wiele ma środków do pielegancji auta np.
By marta_85
#21703 Ja na Twoim miejscu i tak kupiłabym teściowi coś mocniejszego ;) Sama dla taty często wybieram jakiś trunek w sklepie https://sklep-domwhisky.pl/ i jest zachwycony. Ceny oczywiście są różne, ale myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego w dobrej cenie, co nie zrujnuje Twojego portfela, a teścia zadowoli ;)
Pozdrawiam!
By padma
#25279 A jeździ dużo autem teściu? Może kamerkę do samochodu? Mój ojciec dostał i bardzo się ucieszył, a to przy okazji mega praktyczny i przydatny prezent. My postawiliśmy na Royall Car-7S bo w bardzo dobrej jakości nagrywa a przy tym jest niewielka to nie przeszkadza i nie zasłania na szybie