Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Legion
#18057 Hej, całe forum dotyczy prezentów na przeróżne okazje a mnie zastanawia, czy zdarza wam się podarować coś komuś tak po prostu, bez żadnego konkretnego powodu? Osobiście uważam ze takie drobne upominki bez okazji to świetny sposób na wywołanie uśmiechu i poprawienie humoru drugiej osobie. Na stronie: http://stylzycia.familie.pl/artykul/10- ... 253,1.html znajdziecie kilka świetnych pomysłów jak przy niewielkim nakładzie finansowym sprawić radość bliskiej osobie. A może macie już jakieś własne sprawdzone sposoby? Zachęcam do dzielenia się nimi i rozmów na ten temat. :)

By Wily.pl
#18100 Jak najbardziej, często zdarza mi się podarować prezent bliskiej osobie bez żadnej okazji, d tak po prostu aby sprawić jej radość bo to jest moim zdaniem najważniejsze :)

www.Wily.pl
By dama_pik
#18187 Macie racje preznety ez okazji ciesza chyba najbardzij bo ukazują zreczywistą pamiec o danej osobie i o chęci zrobienia jej przyjemnosci. Ja swojej mamie kupiłam bardzo fajny gadzet do kuchni, http://cinnibird.pl/cinnibird-white.html odkąd go ma zawsze w podzięce daje mi pięnie udekorowany obiad!
By ekspresja
#18485 Ja ostatnio siostrze zrobiłam prezencik kupiłam jej winko ;) Takie ładnie zapakowane, czerwone ( bo je lubi najbardziej) - zamówiłam na https://winezja.pl/. Taki prezent bo ogólnie mi sporo pomaga i mysle ze warto sie odwdzieczyc
By nikita3
#21715 Zdarza mi się robić takie prezenty, głównie wtedy, kiedy mam czas zrobić coś własnego. Moje prezenty bez okazji są z reguły w sezonie, kiedy robię przetwory. Moi znajomi dostają wtedy konfitury albo jakiś sok i bardzo to sobie chwalą.
By Leonarda
#22672 Lubię dostawać praktyczne prezenty. Niedawno dostałam sokowirówkę http://www.eldom.eu/produkt/perfect-juicer-pj600c-intensi-czerwony-eldom od rodziców. Jestem wiecznie zabiegana, więc nie jem regularnie. Teraz mogę robić sobie codziennie . Znacznie lepiej się czuje. Poprawił się koloryt mojej skóry. To był strzał w dziesiątkę!
By DeadMan
#22682 Według mnie jednymi z bardziej uniwersalnych prezentów są produkty porcelanowe. Taki porcelanowy kubek, czajniczek, czy nawet cała zastawa przyda się każdemu. Na https://www.homeandpassion.pl/na-prezent widziałem mnóstwo takich przedmiotów. Jeśli szuka ktoś prezentu, to lepiej raczej nie trafi. :P