Dyskusje o prezentach dla dzieci
By biedroska
#23441 Co jak co, ale nadal uważam, że najlepszym prezentem dla dzieci sa po prostu zabawki. To dzieciom mamy sprawić radość, a nie ich rodzicom. Ja robiłam ostatnio zamówienie i dla swojego chrzesniaka zamowiłam zabaweczki w sklepie misie dwa.

By dziewczyna0592
#23517 Ja zawsze lubiłam robić prezenty dzieciom, ponieważ dzieci zawsze się cieszą całym serduszkiem, to jest cudowne :) Nie zawsze trzeba wydawać sporo pieniędzy aby uszczęśliwić dziecko, najczęściej zabawki kupuję na https://fokastara.pl/ bardzo dobre niskie ceny i duży wybór zabawek :) myślę, że większość rodziców się ze mną zgodzi :)
By stejsi
#24038 Ja zawsze staram się kupować praktyczne i użyteczne prezenty zwłaszcza dzieciom. Niedługo mój chrzesniak ma urodziny i zastanawiam się nad takim łóżkiem dwuosobowym https://lanomeble.pl/pl/c/Lozka-2-osobowe-niskie/69 miejsce jeszcze musi być dla jego młodszego braciszka.
By EraserH
#24141 Pomysłów na prezenty dla dzieci może być wiele. Może warto rozejrzeć się wśród zabawek znanych z naszych czasów dziecięcych i młodzieżowych.
By RSmax.eu
#24928 Pomyśl o przyszłościowym prezencie dla dziecka, np kostka edukacyjna lub kocki drewniane, które na pewno przydadzą i sprawdzą się na późniejszym etapie rozwoju, ich szeroki wybór znajdziesz na www.rsmax.eu
By Sylwia1991
#24975 Ja mojej córce zawsze kupuje lalki do tej pory zawsze się cieszyła w tym roku obchodzi 6 raz Mikołaja i dalej udało nam się ukryc fakt jaki trzeba ukrywać przed dziecmi o mikołaju na pewno nie obejdzie sie bez lalki ciekawe kiedy z nich wyrośnie :D

Strona z której ja zawsze zamawiam https://lalki.pl//