Dyskusje o prezentach dla dzieci
By stefan201
#25023 To zależy od wieku dziecka, zainteresować, czy z jakiej okazji ten prezent. Dla kilkulatka na mikołajki, czy gwiazdkę fajnym pomysłem będzie wideo od Mikołaja, w którym mówi on wprost do dziecka, na https://www.listymikolaja.pl widziałam taki wideo - zobaczcie sobie jak to wygląda.

By Czadoman
#25472 Nie wiem jaką zasade wyznajcie ale dla mnie zabawki dla dzieci muszą posiadać atesty, najlepiej jak są drewniane http://hapik.pl/pl/c/ZABAWKI-DREWNIANE/94 tutaj odsyłam, ogólnie wyznaję zasadę Montessori i naturalne zabawki, robione z naturalnych surowców jak drewno właśnie są według mnie zabawkami najlepszymi.
By aguś1
#25666 Na pewno Elfi ma ciekawą propozycję. Można bowiem na ich stronie zamówić VIDEO od Świętego Mikołaja dla dziecka. Sprawdźcie sobie jak to wygląda i zastanówcie się nad takim rozwiązaniem. W mojej ocenie naprawdę WARTO!
By helguzia
#25932 My taki list zorganizowaliśmy już w tamtym roku, fajna opcja :) W tym roku dostaliśmy od syna bardzo sprezyzowaną listę prezentów, które chciałby znalezc pod choinką :) Będzie tam między innymi taki zestaw "cool science" z wagą https://www.51015kids.eu/cool-science-waga-1y33h7. Młody bawił się czymś podobnym u kolegi i wpisał to na listę swoich gwiazdkowych życzeń :) A te wiadomo - trzeba spełniać w miarę możliwości.
By mirek86
#26005 Wydaje mi się, ze do prezentów świątcznych dla dzieci warto dołaczyć list od mikołaja lub wideo - https://www.listymikolaja.pl Dzieciaki na pewno ucieszą się z takiego prezentu.
Pamiętam jak sam pisałem listy do Mikołaja i po cichu liczyłem na odpowiedź.