Dyskusje o prezentach dla dzieci

By wika
#4396 ale wszyscy polecacie sklepy internetowe, bez możliwości wypróbowania zabawek, ja tak nie lubię;(
By Dinrahia
#5281 Kupiłam mojemu Franusowi silikonowe sznurówki. Normaaaalnie bombowe! Aż żałuję, że wcześniej na nie trafić nie zdołałam...
W mgnieniu oka zniknął problem potykania się o własne nóżki, wywracania no i biegania z nierozwiązanymi sznurowadłami.
Polecam zwłaszcza aktywnym Maluszkom, które najchętniej nocowałyby na placach zabaw :)
By danko
#6154 W sklepie stacjonarnym też sie nie ma możliwości "wypróbowania" zabawki - możesz na nią tylko popatrzeć, a nie rozdzierać opakowanie jak sęp i się bawić przed zakupem (sorki, że tak piszę, ale widziałem kilka tak zachowujących się w sklepie osób).

A co prezentów dla dzieci - chodzą mi po głowie pewne zabawki logopedyczne (koleżance synowi logopeda dobry polecił, ale dla niej są za drogie więc ja chcę kupić). Myślicie że się nie obruszy czy coś?
By roszin
#6788 Dla chłopaków w wieku od 7 do ok. 11 to dobra będzie wyrzutnia z Nerf W sklepach już jest boom na nie, wszystkie możliwe rodzaje.
By Henes
#6840 Szanowni Państwo,
W sklepach stacjonarnych również nie ma możliwości dokładnego obejrzenia zabawki, która jest w opakowaniu. Dlatego w przypadku droższych prezentów pomocna okazuje się opcja wytestowania, ponieważ pomoga sprawdzić, czy dziecku będzie odpowiadała taka zabawka.
Idealnym pomysłem na prezent dla chłopca może być samochodzik Henes M7, który da dziecku dużo frajdy oraz rozbudzi w nim fascynację do motoryzacji. Jest to auto stylizowane na luksusowe marki, posiada 2 silniki elektryczne oraz rozbudowany system bezpieczeństwa. Można skorzystać również z jazdy testowej w Centrum Mody Klif w Warszawie. Jest to dobra okazja do tego, żeby sprawdzić, czy dziecku będzie odpowiadał taki prezent. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: http://www.henes.pl/pl/info/jazda_probna/
Ostatnio edytowano Cz gru 05, 2013 8:21 am przez Henes, łącznie edytowano 1 raz
By VixiL11
#6917 Jeśli mamy mniejsze dziecko to dobre okazać się mogą zabawki drewniane- http://szkolnis.pl/zabawki_drewniane , bo nie mają szkodliwych substancji. Trzeba też uważać na małe elementy i ostre krawędzie. Dużo teraz właśnie jest promocji na zabawki, nie dawno były z okazji mikołaja i czarnego piątku.
Ostatnio edytowano Śr lut 12, 2014 11:25 am przez VixiL11, łącznie edytowano 1 raz