Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.

By PrezentyLubie
#26561 Prezent dla motocyklisty to niezwykłe wyzwania, zwłaszcza jeśli nie ma się pojęcia o tematyce. Parę osób nakierowało mnie na http://www.moto-obroty.pl/ i mają tam tak duży wybór, że nawet nie wiedziałam, że tyle rzeczy może być związanych z motocyklami. Jak porównałam ceny to powiem, że nawet się opłaca, a poza tym oferują też wyprzedaże, w których też jest wiele ciekawych rzeczy które można kupić. Jednak chyba skorzystam z zakładki "prezent", która jest niezwykle pomocna w tej sytuacji.
By paniola
#27719 Mój mąż jest zapalonym fanem motorów, w ubiegłe wakacje kupił sobie nawet swój pierwszy motor. Niedługo ma swoje 35 urodziny, dlatego postanowiłam kupić mu strój typowo na motor. Wiele osób poleciło mi sklep https://www.moto-abc.pl/ z typowym asortymentem dla motocyklistów. Co myslicie?
By FranczeskaWil
#29169 Najprostszą odpowiedzią będą akcesoria motocyklowe, jednak dobrać coś co będzie akurat pasować i czego nie ma nie będzie aż tak łatwo. Może lepiej zapytać się po prostu czego potrzebuje. Może akurat jakiejś części do motocykla? W takim przypadku pomoże wam sklep https://motogar.pl/sklep/ z oryginalnymi cześciami do motocykli takich jak Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki i wiele innych. Nie musicie w sumie też kierować się wgl tym, że jeździ dana osoba na motorze :)