Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By Kamans
#1978 A co tam - są jeszcze wakacje, ale o prezentach trzeba już zacząć myśleć :) Lada dzień chyba otwierają wystawę bożonarodzeniową w tym sławnym domu handlowym. Nie, nie spadłem z choinki :) Macie już coś upatrzonego?

By jagodzianka
#2713 Ja jestem fanką klasycznych prezentów do użytku codziennego takich jak zegarki, pióra , długopisy, portfele i inne podobne rzeczy. Regularnie korzystam z http://www.ami.net.pl i szczerze polecam stronę dla ludzi lubiących odpowiednie podejście do klienta za dobrą cene.
By Krycha
#2751 najpierw trzeba dobrze się wsłuchać w pragnienia naszych bliskich a dopiero potem kupować, ale najlepiej szukać jakiś pomysłów w sieci tam jest mnóstwo inspiracji i ciekawych rzeczy, np w sklepie magiczna planeta w bardzo dobrych cenach można znaleźć sprzęt elektroniczny, akcesoria komputerowe czy sprzęt rtv a takie rzeczy zawsze cieszą
By mandolinka
#9349 A ja wychodzę z założenia że lepiej jest kupić jeden ale konkretny prezent. W tym roku chciałabym zabrać moją rodzinę w jakieś ciekawe miejsce. Udało mi sie znaleźć taki pakiet http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-spe ... -kolobrzeg z wieloma atrakcjami. Ale nie wiem czy oni dadzą sie przekonać. Taki pobyt w SPA i różne atrakcje dla dzieci mnie zdecydowanie przekonują.
By monikabert90
#36186 a skoro już jesteśmy przy Bożym Narodzeniu, to gdzie najczęściej zaopatrujecie się w świąteczne dekoracje? Ja w tym roku bardzo ładne ozdoby widziałam na happenings.pl/dekoracje-swiateczne. Polecam tam zajrzeć, jeśli lubicie, podobnie tak jak ja, mieć pięknie udekorowany dom na święta ;)