Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Staś
#399 Zdarza się wam wykonywać prezenty własnoręcznie czy w większości przypadków idziecie na łatwiznę i kupujecie coś w sklepie?

By Anulaa
#442 Prezent wykonany własnoręcznie :)
Jestem jak najbardziej za :)

Oczywiście nie zawsze da się zrobić własnoręcznie prezent. W takich sytuacjach pozostawała mi jedynie satysfakcja że mogłam sama ozdobić i zapakować prezent po swojemu.

Dawniej zajmowałam się różnymi zajęciami które miały związek z pracą manualną. Czyli robiłam na szydełku serwetki, obrusiki, to znowu robiłam kwiatki tzw TWIST ART (bukiety,stroiki itp). Prezenty się podobały i to jeszcze jak :)

Teraz moją pasją jest haft krzyżykowy, to moje hobby. Nadal lubię robić prezenty, lecz tym razem obdarowuje głównie dzieci :) Wyszywam metryczki, pamiątki np z okazji przyjęcia Chrztu Świętego czy Pierwszej Komunii Świętej.

Pozdrawiam
Anulaa
By kamiledi15
#36086 Raz zrobiłem prezent własnoręcznie, dla mojej wielkiej idolki, na której występy często chodzę i już trochę się znamy. Występuje w zespole, którego nazwa jest związana z szafą grającą, wciela się też w postacie w programach dla dzieci. Zrobiłem więc dość duży model szafy grającej, która się otwierała i w środku zrobiłem kukiełki postaci, w które się wciela. Namęczyłem się strasznie, ale efekt był bezcenny - była zachwycona :) "Łał, nie wierzę, jak ty to pięknie zrobiłeś! Zobaczcie, co ja dostałam!". Usłyszeć takie coś od osoby, którą się szczerze podziwia w reakcji na coś, co się samemu zrobiła - tego się nie da opisać. Zdecydowanie polecam takie prezenty :)