Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By jagoooda
#22040 Jak uważacie warto wydawać pieniądze na architekta i autorski projekt indywidualny domu? Czy może jednak lepiej coś wybrać z gotowych projektów domów jednorodzinnych, których jest bardzo dużo i które na pewno są sprawdzone w praktyce przez budujących.Jakie są wasze opinie i doświadczenia w tym temacie?Szczególnie osób, które miały już okazję budować swój dom.

By mariola685
#22450 Na nowopowstających osiedlach podmiejskich można znaleźć za rozsądne pieniądze naprawdę ciekawe projekty. Zerknij na
http://azaliowe.pl/twoj-dom-pod-poznaniem/ - niedaleko od Poznania, cisza i spokój, fajna okolica i przemyślane projekty domków z niewielka działką, którą można ciekawie zaaranżować na bajkowy ogród.
By Polya1982
#22875 Jeśli znajdziesz gotowy projekt, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom to tak chyba jest łatwiej. Zawsze można też coś wtedy zmienić, nanieść jakieś drobne poprawki. Np. w niektórych projektach nie jest ujęta instalacja pompy ciepła (https://remont.biz.pl/sklep/897-tweetop), która zyskuje na popularności i coraz więcej osób się na nią decyduje. A warto sobie coś takiego zamontować, głównie ze względów oszczędnościowych. Obecnie dużo jest tego typu rozwiązań i trzeba myśleć przyszłościowo, które z nich mogą nam przynieść spore korzyści.