Dyskusje o prezentach dla kobiet
By aguś1
#22496 Myślę, że dobrej jakości perfumy, to doskonały prezent dla każdej kobiety. Oczywiście trzeba trafić w jej gust, ale jeśli zna się ją choć trochę, to zapewne nie będzie to trudne. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://prouve.com/Products/Parfum/Woman . Wybór jest ogromny. Poza tym opakowanie świetnie się prezentuje.

By Zamarlik-Jubiler.pl
#22529 Owszem, perfumy to dobry prezent dla kobiety, ale myślę że jeszcze lepszym byłaby dobrze dobrana biżuteria wysokiej jakości. Zajrzyjcie na naszą stronę - zajmujemy się biżuterią od lat i mamy w tym niezbędne doświadczenie.
By E-kwiaty.pl
#23348 Akurat tego zapachu perfum nie znam, natomiast sama idea jest dobra, ciekawa bo perfumy to dobry pomysł na uniwersalny prezent dla mężczyzny i kobiety, bez względu na okazję. Warto poszukać ich taniej w drogeriach internetowych.

ww.E-kwiaty.pl
By mariola685
#23424 Na www.prouve.com znajdziecie katalog kosmetyków i dla niej i dla niego, które można zamówić na stronie albo znaleźć konsultanta/dystrybutora w okolicy. Warto powąchać, by wybrać tą idealną nutę. Ja nadal nie mam pojęcia które wybrać :)
By Emis
#23608 Jeśli ja miała bym kiedykolwiek dostać na prezent jakieś perfumy to chciała bym, żeby było to kosmetyki z serii Salvatore Ferragamo . Koleżanka takie ma i strasznie mi się spodobały. Sprawdź, może i Tobie przypadną do gustu jako prezent dla drugiej połówki :)
By WioLka34
#24107 Perfumy to jest dobry pomysł na prezent dla kobiety, z tym, że trzeba znać gust osoby, której chcemy te perfumy podarować. Nieco bezpieczniejszym prezentem, byłby na przykład zestaw kosmetyków (np. stąd: https://glamlook.pl/). Kosmetyki jest znacznie łatwiej wybrać, bo wystarczy kupić kosmetyki dobrej jakości.