Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By nieletnia10
#25908 ja swojej pzyjaciółce zakupiłam krem Remescar na cienie i worki pod oczami. Mówiła, że ma straszny problem właśnie z workami i nie chciałam żeby się tym tak przejmowała, a ten krem naprawdę działa cuda ! Sama go sobie także planuję kupić :)
By kryskazet
#26557 Wydaje mi się, że lakiery hybrydowe to trochę za mało, dlatego ja bym jeszcze skorzystał z tego co ma do zaoferowania sklep alepia i dokupił jej jakieś fajne mydła Alepia, albo kosmetyki do włosów? Co ty na to, jak podoba Ci się taki pomysł? Bo szczerze mówiąc, to ja tam od wielu lat kupuję i jeszcze nigdy się nie zawiodłam na ich artykułach.
By paulina328
#26801 Witajcie Drogie Dziewczyny, podobnie jak Wy też muszę niebawem kupić koleżance prezent urodzinowy.Mamy taką umowę między sobą, że zawsze kupujemy sobie kosmetyki np. fajne perfumy, fluid lub jakiś dobry krem.W tym roku wpadłam na pomysł i postanowiłam zamówić Sylwii kosmetyki online myślę, że będzie to fajna forma.
Szukając w internecie wybrałam już stronę, z której zamówię jej prezent https://www.rossmann.pl/
Jest tu spory wybór kosmetyków więc coś jej wybiorę, a Wy Kochane Dziewczyny co byście mi doradziły żeby jej zamówić?
Będę ogromnie wdzięczna za Wasze podpowiedzi, bo jakoś ostatnio u mnie słabo z pomysłami.
Liczę, że na tym forum znajdę inspirację na dobry prezent dla mojej przyjaciółki:) Pozdrawiam was i czekam na wskazówki.