Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By sasza
#27392 Polecam Ci zajrzeć na stronę https://farmona.pl/. Słyszałam o tym, że kosmetyki tej marki są bardzo dobre. Zresztą na ich stronie widać, że wybór jest naprawdę duży - mają też ciekawą serię z naturalnymi składnikami. Na pewno warto wypróbować i przetestować.

By wiolasa
#28786 Może po prostu kup jej kupon do jakiejś kosmetyczki, umów tam wam wspólną wizytę co? A jeśli nie podoba Ci się taka opcja, to chyba właśnie wymyśliłam coś jeszcze lepszego !! Wejdź sobie na stronę internetową marki Neess i zamów dla Twojej przyjaciółki któryś z tych fantastycznych lakierów hybrydowych, które się tam znajdują. Przecież wiesz o tym, że dzisiaj paznokcie hybrydowe są bardzo modne, wszyscy je noszą przecież :)
By Bella89
#29423 No i fajnie :) Do tego można dołączyć też maseczki do twarzy marki Mizon https://puderek.com.pl/azjatyckie-kosme ... -23-g.html . W sklepie Puderek macie szeroki wybór takich maseczek. A warto je mieć w domu ponieważ świetnie odżywiają, nawilżają , ujędrniają, zapobiegają powstaniu zmarszczek.
By nieletnia10
#30338 Wiadomo, że przyjaciółka zawsze chętnie pomoże nam w zakupie kosmetyków jeśli mamy jakiś problem. JA na swoja zawsze mogę liczyć i jak powiedziałam że już nie daję rady z tymi moimi cieniami pod oczami to szybko poleciała do apteki i przyniosła mi krem Remescar. Jeszcze chyba nigdy nie widziałam żeby krem działał takei cuda :P