Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By SoniaK
#18654 Mogę dać Ci namiary na psycholog co prowadzi terapie rodzinne, małżeńskie i indywidualne. Bardzo byłam zadowolona z wizyty u niej. Jak chcesz to sobie zadzwoń, pogadaj http://melka-roszczyk.pl/oferta/ .

By Aini
#18761 Psychologów jest od groma, a czy rzeczywiście pomagają, z tym bywa róznie
By Zycik
#19223 Ważne, żeby trafić na dobrego specjalistę. Jeśli czujemy, że coś nam nie odpowiada w sposobie prowadzenia terapii, nie wahajmy się zmienić lekarza.
By aguś1
#26898 Na pewno warta polecenia jest Klinika Psychomedic, bo nie tylko szybko można zarejestrować się tam na wizytę. Mają naprawdę dobrych specjalistów. Nr telefonu do rejestracji to 22 253 88 88 . Ja osobiście mogę ich polecić.
By nala1
#27477
Aini napisał(a):Psychologów jest od groma, a czy rzeczywiście pomagają, z tym bywa róznie

Być może masz racę ,choć generalnie są to ludzie zaangażowani w to co robią a robią to z pasją i przekonaniem. W mojej pracy , która uchodzi za bardzo stresującą wizyty u w takich gabinetach to codzienność - wśród znajomych popularny jest gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny Pani - Agnieszki Kręblewskiej - https://psychoterapia-kreblewska.pl/ . Jeżeli widzimy niepokojące objawy i zachowania nie należy zwlekać.
By sasza
#28049 Może Wam się też przydać namiar na psychologa dziecięcego. W takiej sytuacji polecam odwiedzić stronę poradni psychologiczno-pedagogicznej Centrum Futurum, która znajduje się w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/. Tam pracuje wielu świetnych specjalistów, którzy na pewno chętnie doradzą i pomogą.
By epolka
#28121 Wizyty w poradni psychologicznej to zazwyczaj poświęcenie jakiegoś czasu. Uważam jednak, że warto. Konsultacje online mogą nie być skuteczne, a kontakt z osobami takimi jak psycholog czy psychoterapeuta naprawdę mogą pomóc. W gabinecie http://psychoterapiazacisze.pl/ zajmują się różnymi problemami jak uzależnienia czy zaburzenia odżywiania. Warto sobie pomóc w każdym momencie życia.
By PrezentyLubie
#30533 Poradni nie brakuje, ale który lekarz będzie najlepszy ? Ja od jakiegoś czasu szukam lekarzy w rankingach, dzięki czemu szybciej dokonuje wyboru. Mam opinie, ceny i godziny przyjęć > https://ranking.abczdrowie.pl/s/psycholog więc dopasowuje odpowiedniego psychologa do swoich wymagań i umawiam wizytę. Powiedzcie sami czy to nie jest najprostsze rozwiązanie ?