Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By SoniaK
#18654 Mogę dać Ci namiary na psycholog co prowadzi terapie rodzinne, małżeńskie i indywidualne. Bardzo byłam zadowolona z wizyty u niej. Jak chcesz to sobie zadzwoń, pogadaj http://melka-roszczyk.pl/oferta/ .

By Aini
#18761 Psychologów jest od groma, a czy rzeczywiście pomagają, z tym bywa róznie
By Zycik
#19223 Ważne, żeby trafić na dobrego specjalistę. Jeśli czujemy, że coś nam nie odpowiada w sposobie prowadzenia terapii, nie wahajmy się zmienić lekarza.
By aguś1
#26898 Na pewno warta polecenia jest Klinika Psychomedic, bo nie tylko szybko można zarejestrować się tam na wizytę. Mają naprawdę dobrych specjalistów. Nr telefonu do rejestracji to 22 253 88 88 . Ja osobiście mogę ich polecić.
By nala1
#27477
Aini napisał(a):Psychologów jest od groma, a czy rzeczywiście pomagają, z tym bywa róznie

Być może masz racę ,choć generalnie są to ludzie zaangażowani w to co robią a robią to z pasją i przekonaniem. W mojej pracy , która uchodzi za bardzo stresującą wizyty u w takich gabinetach to codzienność - wśród znajomych popularny jest gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny Pani - Agnieszki Kręblewskiej - https://psychoterapia-kreblewska.pl/ . Jeżeli widzimy niepokojące objawy i zachowania nie należy zwlekać.