Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Karina
#1928 Kochani moja siostra niebawem obchodzi pierwszą rocznicę ślubu i wpadałam na pomysł, aby kupić im z tej okazji ręcznik z wyhaftowanymi ich imionami oraz datą ślubu. Czy myślicie, że ucieszy ich taki upominek?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By Żukk
#5083 Ja kupiłem kiedyś takie zwykłe ręczniki, ale kolorowe i ułożyłam łabędzie z tych ręczników z okazji rocznicy ślubu siostry :) http://karnisz.net/do/cat/reczniki/Reczniki Do tego im kupiłam glebogryzarke bo akuratjej sie popsuła (nie dalo sie naprawic) i potrzebowala :) http://www.sklepalko.pl/gleba-uprawa/gl ... hv-40.html :)
By bella
#19202 Myślę, że na takie okazje jak rocznica warto pomyśleć jest jednak o jakimś większym prezencie :) Ja swoim rodzicom wykupiłam pobyt w nad morzem, w hotelu Grand Lubicz w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Byli wręcz zachwyceni, a po powrocie zrelaksowani jak nigdy :)
By rachelka
#20215 Ręcznik? No nie, moim zdaniem to troche słaby prezent rocznicowy :d My na przykład naszym rodzicom zorganizowaliśmy taką kolację dla całej rodziny w venge w łodzi. Byli bardzo wzruszeni takim prezentem, więc myśle, że cos takeigo byłoby lepsze :D
By Tereska087
#32590 Myślę, że taki ręcznik z dedykacją to naprawdę fajna sprawa, sprawdź tylko czy jest wykonany z dobrej tkaniny, bo czasami te ręczniki dedykowane nie prezentują sie najlepiej i jest z nimi problem po praniu. Ale to ogólnie fajny pomysł. Innym może być na przykład zakup również ręczników, ale takich do sauny (https://podpierzyna.com/pol_m_Do-lazienki_Reczniki_Reczniki-do-sauny-1699.html) plus voucher do jakiegoś Spa gdzie będą mogli z nich skorzystać :) Oczywiście wszystko w miarę możliwości finansowych :)