Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Tereska087
#25216 Oprócz reklamy w sieci równie skuteczną formą jest na przykładoklejanie samochodów. W ten sposób samochód staje się wizytówką firmy i ją promuje codziennie na ulicach i parkingach. Jest to skuteczne, bo ludzie zazwyczaj są wzrokowcami i coś takiego rzuca im się w oczy. Ważne, żeby sie jakoś wyróżnić i przykuć uwagę.

By Mardeen
#25527 u mnie bardzo fajnie zadzialało wysyłanie newslettera. Zauważyłam bardzo dużą interakcję - dużo ludzi klika w linki prowadzące do sklepu i dokonuje zakupu. Korzystam teraz z platformy Emu Mail do wysyłania newsletterów. Mają najlepszą ofertę na rynku.
By Kirssteen
#25756 Może film promocyjny jako taka innowacyjna wizytówka będzie bardzo fajnym pomysłem na zaprezentowanie się. Niekoniecznie musicie od razu puszczać to nagranie w TV ale wystarczy, że wpuścicie w eter internetu, a jak będzie fajnie zrobiona to na pewno dotrze do wielu odbiorców. Zobaczcie sobie co propunuje wam firma https://www.filmowa.pl tworząca takie właśnie filmy od zera :)
By FranczeskaWil
#26158 Jeżeli chodzi o reklame to trzeba troszkę pokombinować. Jak interesowaliscie się już tym tematem to na pewno wiecie, że rodzajów reklamy jest całkiem sporo, warto te najważniejsze przetestować i sprawdzić na własnej skórze co lepiej działa, a co gorzej. Ja od siebie mogę polecić firmę http://sfeo.agency i pozycjonowanie stron internetowych. Spisuje się to świetnie
By MarekOz
#26404 Ja uważam, że teraz trzeba się reklamowac w internecie. To miejsce, gdzie większość ludzi spędza swój wolny czas, więc warto to wykorzystać. ja prowadzę social media i wysyłam do klientów newsletter. Korzystam z platformy Emu mail do wysyłania maili i bardzo ją sobie chwalę. jest niedroga, a bardzo praktyczna i łatwa w obsłudze.
By paniola
#26813 Reklama firmy jest naprawdę ważna, nie wyobrażam, sobie porządnie prosperować bez dobrej reklamy. Pomoc prawna w firmie też jest nieoceniona, czasami zdarzają sie tacy klienci że szkoda gadać, od razu straszą sądem. Na szczescie adwokat Migas z Krakowa http://www.migas-adwokat.pl/ poradzi sobie z każda sprawą, można na niego liczyć.
By sasza
#26855 A myśleliście o reklamie stacjonarnej? Możliwości jest naprawdę dużo. Polecam zajrzeć na stronę http://frezujemy.com/. To firma, która produkuje najróżniejsze reklamy przestrzenne - banery, litery, kasetony. Wybór jest ogromny, a efekt na pewno będzie oryginalny.