Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By jurorrka
#27746 Osobiście uważam, że porządna reklama powinna działać w wielu formach. Jest na prawdę dużo możliwości, ulotki, billboardy, internet, radio, nawet popularne ostatnio gadżety firmowe są na prawdę niezłym rozwiązaniem. Możecie sprawdzić o czym mówię na https://printmar.pl/gadzety-reklamowe/d ... z-grawerem Przyznajcie, że każdy z was miał kiedyś taki długopis ;)
By benquaz
#27873 Jest wiele form, ale nie każda będzie odpowiednia dla każdego biznesu - lepiej dopasować rodzaj reklamy, do potencjalnych odbiorców, niż płacić za coś, co nie przyniesie pożądanego skutku ;)
By wiolasa
#28651 Reklamować firmę można na różne sposoby :) Dobrym pomysłem będzie zarówno pozycjonowanie jak i po prostu modernizacja strony internetowej. Jeśli dopiero zakładacie np. sklep internetowy, to ja bym radził oddać to w ręce profesjonalistów :) Wtedy wasz sklep na pewno będzie bardzo dobrze zaprojektowany. Osobiście korzystałem z usług derdalukasz i byłem bardzo zadowolony, świetnie wykonali swoją robotę i dzięki temu mój biznes się rozkręcił.
By MarekOz
#28655 Można też promocję zrobić poprzez newsletter. Nie tyle co calego sklepu, ale nawet pojedynczych produktów. czyli rzeczy które są w promocji, albo nowości co weszły właśnie do sprzedazy. Ja promuję tak wlasnie swój sklep poprzez emu mail. wysyłam dzięki tej stronie masowe maile.
By Martanka
#29049 Myślę, że podstawową reklamą jest strona internetowa firmy, dlatego najlepiej zlecić to profesjonalistom. Czy kojarzycie może Special Space Sp. z o.o. która swoją siedzibę ma pod adresem : Kwiatowa 5, 86-005 Kruszyn Krajeński ? Znalazłam ich stronkę jakiś czas temu https://specialspace.pl/ i chciałam zapytać Was o zdanie, może akurat ktoś ich kojarzy
By nikita3
#29487 A co powiesz o nagraniu filmu 360 stopni dla swojego biznesu, oni profesjonalnie czymś takim się zajmują https://wytworniafilmow360.pl Taki film na pewno skutecznie poprawił by wejścia na stronę, bo ludzie chętnie dowiedzą sie co znajduje się np w Twoim sklepie, hurtowni itp.